Holky, před týdnem se syn sám "odstavil", proběhlo to samovolně, kojila jsem ho už jen jednou v noci... ve středu mě začlo více bolet levé prso, mám na něm bouličky, které se dají částečně trochu nenásilně rozmasirovat. Odstrikat mi nejde. Co s tím, poradíte? Prso poboliva, je to nepříjemné ( i bradavka je citlivější)😕 a hlavně ty bouličky, je to vidět i v zrcadle 🙁
Homeopatika mi pomohla
nahrat ve sprse a boulicky rozmasirovat a odstrikat jen do ulevy, po par dnech to polevi
díky všem 🙂 zkusím, snad to rychle poleví, nemůžu si ani pořádně lehnout, jak to tlačí 😕
Mě pomohlo až nahřát a manžel musel "vytlačit" ucpávku, co se mi tam udělala, samotné mi to nešlo. Zjednodušeně něco jako beďar. Pak teprve šlo odstříkávat do úlevy.
Me pomahal naklepany zelny list v podprsence (chodila jsem s tim do prace 🙂🙂)
Zkus min pit a kdyz uz, tak caj ze salveje nebo maty. Nahrat a trochu odstrikat
Zatvrdliny nechat prostě "odsát" chlapem. Nejlepší řešení, co jsem našla.
Chladit a mazat tvarohem, masirovat lehce...