Holky, vrže vám dítě při spaní zubama (syn 3 roky)? Řešili jste?
Dcera 4,5roku taky.. Zjistila jsem to náhodou nedávno. Neřešíme, přiznám se, že mě to teda vubec nenapadlo..
Jo syn občas jo,bude mu 8 a neřešila jsem.
Syn také vrže a neřeším... já také v noci vržu 😂
Syn hodne vrzal, kolem tri let, ale preslo to samo, ted uz nevrze skoro nikdy. Myslim, ze se to resi az u deti s druhymi zuby, aby si je neposkodily.
Starsi 6 let skripe asi od 2 let, je ji 7. Mladsi zatim ne ty jsou 2. A ja skripu prubezne celej zivit. Je mi 31. Nekdy je to lepsi, nekdy hrosi
Skripala, vrzala, neřešila jsem, pp čase přestala
Ano, od roka tak do 4 let pravidelne. Resila jsem. Ojela by si sklovinu. Mela ochranu hornich zubu. Dobra zubarka by to mela poznat sama. Pri zmene zubu dalsi otisky a vyroba noveho naustku. Prvni ochranu projela za 10 dni. 😀😀
Naše 3leta skřípe úplně příšerně. Zubarce jsem to říkala, ta že ještě máme chvíli počkat a pokud nepřestane musí se ti řešit...
Ono se to moc řešit ani nedá. Ja to mam taky jedine dlahy na noc jak mají hokejisté. Ja to mam když jsem ve stresu, jina postel
Ja skripu a mam dlahy. Dcera 3roky skripe silene, ale pry jeste chvilku pockame, jestli sama neprestane, pripadne dlahy.
Syn 6 let, skřípe šíleně, zoubky má obroušené ... Dle zubařky to není dobré, aby ho ty zuby nezačaly bolet ... Až mu narostou stálé zuby a nepřestane skřípat, dostane na noc dlahy .
Dcera skripe silene,ma topo manzelovi,ten dopadl tak,az si zbrousil totalne zuby amusi nosit na noc takovou ochranu🙂dcerka si nlicnaky zhoblila taky silene,ale na tu ochranu je jeste mala,zubarka se boji,ze by to mohla nejakym zpusobem vdechnout☹
Ano, dětská říkala, že to s věkem přejde. Zubařka říkala, že to s věkem přejde a že zuby má ok, že není třeba řešit.
Tak nejsme sami. Je blbé, že dochází k broušení skliviny. Až půjdeme k zubnímu, řeknu mu to a uvidíme. Stejně si neumím představit, že by tak malé děti měli na noc ochrannou dlahu... uvidíme 🙂 děkuji všem 🌹
zubama skřípe manžel ze spaní :D (já teda prý taky, ale ne tolik)