icon

Prosím, kvalitní kolíčky, poradíte?
Něco takového: první obrázek.
Koupila jsem si Spontex a jsou malé anic skoro neudrží 😕

avatar

Já mám kolicky z ikei a pak dřevěný.

27. dub 2021
avatar

Jen dřevěné obyčejné, jdou koupit v drogérce, možná i u Vietnamců

27. dub 2021
avatar

To by mě zajímalo. Mám dřevěné i plastové z IKEA, z Jysku, z Orionu... A všechny jsou na prd. Ty dřevěné se během chvilky začnou rozpadat, ty plastové se po jedné sezóně venku začnou lámat (uznávám, máme balkon na západ, takže to slunko je silné fest, ale něco by to snad vydržet mohlo). 🤷

27. dub 2021
avatar

Používám kolíčky KROKODIL z Hornbachu a spokojenost: https://www.hornbach.cz/shop/Kolicky-na-pradlo-... Jsou dokonce i odolné vůči dětem 😃

27. dub 2021
avatar

Kupuji v dm Nemají tu pružinu tak nepraskají 👍

27. dub 2021
avatar

Nejlepší co jsem kdy měla, byly na trhu koupené české výroby. Kus stal Myslim Korunu. Podle obrázku jsou to tyto. Jsou nezničitelné

27. dub 2021
avatar

@margriet Přesně, KROKODIL jsou top👍

27. dub 2021
avatar

@tereza2016h Tyhle jsou nejlepší 👍

27. dub 2021
avatar
zirawka
autor

všem: jak jsem posílala obrázek, tak ty mě vydrželi doteď a to snad přes 4 roky a pořád slouží. Dostala jsem je tenkrát od mamky. Ale už nevíme, kde je sehnala...

27. dub 2021
avatar
zirawka
autor

@katkapavlik mně spíš praskal ten plast, nežli perko

27. dub 2021
avatar
zirawka
autor

@tereza2016h jj ty jsou dost podobné jaké jsem posílala, díky za tip

27. dub 2021
avatar
zirawka
autor

@margriet díky za tip, pokud se do Hornbachu dostanu, zkusím je

27. dub 2021
avatar

@zirawka tak to se.mi nestalo ,.já je uklízím .

27. dub 2021
avatar
zirawka
autor

@katkapavlik já právě taky 🤷

27. dub 2021
avatar

@zirawka já mám ty z Dm cca 3 roky a nestěžuju si , zatím drží krásně.

27. dub 2021
avatar
zirawka
autor

@katkapavlik bezva, díky, zkusím je, do DM chodím 🙂

27. dub 2021