vaflovač
Máte doma? S kterým jste spokojeni? Musí se vždy vymazávat, jak to pls funguje 🙂
děkuji 🌹
Take z Lidlu a nevymazavam, vse ok Miluju vafle, jen jsem jeste neprisla na ten joo dobry recept 🙂
Mám ho týden a nevymazavam a paráda😊
https://i.cdn.nrholding.net/38451838/550/550 máme tento ,jsou to takové klasické velké vafle. Předtím sme měli něco podobného co tady dávala
@luciksima a nedá se to srovnat
Jinak nevymazavam ale do těsta dávám tuk
Máme rádi slabé křupavé vafle, vaflovač z Lidlu je nej, máme 5 let. Já občas vymažu, chutná nám to tak
Vaflovač z Lidlu, už několikátý. Aktuálně kytička či srdíčka, když rozříznu. Nevymazávám nic. Z vyzkoušených jsme skončili u těchto - https://www.brydova.cz/2009/06/23/vafle-sladke/
Mam tefal 2v1 asi mesic a je skvely.
https://kitchenette.cz/hledat/?query=Vafle super recepty na vafle😋
holky, moc vám děkuji za odpovědi 🙂

Máme z Lidlu a nic nevymazavam, nelepí se to