Holky,zasilnovna je zavřena nebo funguje dál? děkuji 💙💙💙
D.es ještě fungovala, mám odeslané dva balíky pro rodinu s věcmi na Dušičky jsem zvědavá, jestli dojdou...
26. říj 2020
Doufám, zítra čekám důležitý balík. 🙏
26. říj 2020
zmrzlinka
autorU nás je právě v sázkové kanceláři a já se tam dostanu až ve čtvrtek....ach jo 🙈Snad tam ten balík nechají.... zaplacené to právě je .....
26. říj 2020
mne zásielku presmerovali do najbližšej otvorenej
26. říj 2020
@baba93 Taky záleží, v jakém obchodě zásilkovna je. Třeba u nás je jedna v delikatesách, což jsou potraviny, i když "lepší", tak doufám, že tam budou.
27. říj 2020
Funguje v těch obchodech, které mohou mít otevřeno.