Holky zlaté,co budete vařit 26.12. ?Něco slavnostního a zároveň rychlého....budu mít pracovní svátky a aby to bylo ještě ke všemu dobrý když se to ohřeje 😂😂😂....prosím inspirujte mně 🙏 Děkuji 😘😘😘
Svickovou
Husu, bude se péct přes noc takže práce žádná, zelí udělám 25 a jen uplacnu knedlík.
Svíčková z divočáka. Vaří maminka a bude ji dělat predent, k nám ji jen přiveze 🙂
25.12.bude kachnička a tu upeču dopředu, knedlik a zelí je pak hned, resp jde taky ohřát.
Svíčkovou,maminka vaří,tak se nacpeme bez práce,mňam.
My chodime kazdy rok 26 k nasim na svickovou... 🤤🤤🤤
Moje maminka bude vařit 👌👌👌
Řízek
Děkuji 💙
My to dneska řešili s manželem, co mám ukuchtit a oba sme se shodli na naprosto neslavnostní pečené vinné klobáse s kysanym zelim a brambory a už se na to moooc těšíme 🤣
Napíšu co bude během svátků..
Hovězí steak z vysokého roštěnce s redukcí z červeného vína a batatove pyré.
Svíčkovou
Hranolky z candáta
Tatarák z uzeného lososa s opecenym toastem
Konfitovany bůček
U nás se celé svátky jí kapr se salátem. Tak mám vystaráno 🤣
Kachní prsa s šalotkou a hříbky, losos s bylinkový prelivem nebo telecí svíčková s peprovou omackou