SOS holky....myši invaze na zahradě....máme psa,takže jed dávat nemůžeme.Do pastiček se chytá minimum.Nemate nějakou radu jak se ich zbavit?
zmrzlinka
autor@kolibricek36 kočku v žádným případě 😁Naše palce je chytá taky ,ale je těch myši letos fakt hodně.Jsme tady v baráku 13 let a tolik myší nepamatuji.
14. srp 2024
Kolegyně do pasti vždy dala pistácií, za mě škoda, ale efekt jedna myš denně a ani už nevím, kolik jich v tom hnízdě bylo.
14. srp 2024
zmrzlinka
autorDěkuji holky 💜
14. srp 2024
Kočky, pasti, ale naše psice chytala myši taky