Já chci hodné miminko!! A prý že druhé děti bývají hodnější :( . Jindřišek má 14 dnů a za celý den naspí 2-3 hod, zbytek jenom plače a kroutí se kvůli prdíkům :(. Se dvěma dětma teda záhul :(
jj prdíky nám dávají také zabrat.....jsem živena banány, staerým chlebem a sušenkami mila....to jediné Elišce nevadí 🙂 Ještě že při kojení se hubne 🙂 Takže jsem na tom podobně,ale říká se že každé cca 3měsíce jsou jiné,tak třeba se nám poštěstí a budeme mít mimi jako vyměněné 🙂
Druhé miminko bývá hodnější,když to první hodnější není a naopak.Já si tohle období vyžrala s Adámkem a Matěj mi to vynahrazuje jinak. 🙂
Takže pokud můžu radit,važ si toho,že máš obě děti zdravé a to ostatní už není tolik důležité 😎
Tohle není zlobení, to je trápení. Jeho trápení. Až budou pryč prdíky, bude lépe:o)
Tohle není zlobení, to je trápení. Jeho trápení. Až budou pryč prdíky, bude lépe:o)
doporucuju vsecky mozny "prdokapky" a nosit v babyvaku - mimco je ohnuty, vyprdi se a je spokojeny 🙂 mne malej zacal spat pres den az nekde na 3, na 4mesicich :-/ s klukama je to asi tezsi, ale boli ho brisko a brzo bude zlaticko 🙂
a jak spí v noci?