Konečně mi přes noc spadlo bříško, tak snad se už začne něco dít 🙂
Ja si vcera taky rikala ze jsem ten kopec vysla nejak snadno 😀 tak me postylka jeste nestoji jsou s ni nejake problemy, za to porad doladuji tasku do porodnice a nejradeji bych sama prestehovala loznici aby uz bylo vse jak ma 😀
21. črc 2011
já to pořád nějak nepoznám, jestli mi kleslo.....o kolik má klesnout?
21. črc 2011
Taky už se tři dny cítím jako netěhotná 🙂 Hurá ... klesá 🙂
21. črc 2011
zurkova
autor@monulka003 to poznáš podle toho, jak se ti bude lepší dýchat a nebudeš mít mimčo přímo pod žebrama a budeš mít volné místo pod prsama. Ale někomu neklesne vůbec, je to individuální🙂
21. črc 2011
Taky mam ten pocit ze mi slo dolu. Mam pod prsama nejaky prazdno.