Měli jste na konci těhotenství někdo tlaky na konečník, jako když chcete na velkou? Nemyslím až při porodu, ale tak od 36.týdne?
ja to taky obcas znam.
27. črc 2011
já to mám taky a ještě k tomu alergie na bobule proti výtoku :(
27. črc 2011
Taky na to dost trpím
27. črc 2011
taky :-/
27. črc 2011
To mám dost často,a dost dlouho