Ahojky, tip na ubytko pro seniory, nemate? Plna penze, klidne bez bazénu, hezke okoli bez kopců na prochazky, nebo s nejakym programem. Hradec a +- 150 km kolem. Děkuji
zuzaaaaa
autorHradec Králové, pardon 🤣
Dnes v 11:00
Jakákoliv Orea? Tchyně s tchánem jezdí několikrát za rok, projeli určitě už všechny a rádi se stále vrací. Jen tam je myslim polopenze.
Dnes v 11:08
zuzaaaaa
autorTu jsem navrhovala, ale moc deti a nepotřebují bazen.
Dnes v 11:49
Taky jsem si říkala, že Orea je hlavně pro děti a nevím, jestli vyhovuje seniorům. Co Poděbrady? Mama boutique hotel je boží (plnou penzi nemá, má fantastický snídaně a na večeře restauraci).
Dnes v 11:57
zuzaaaaa
autorKouknu, dekuji
Dnes ve 12:26
Mpenzion vranov
Dnes v 21:06
Který Hradec? 🙂