icon

Ahojky, tip na ubytko pro seniory, nemate? Plna penze, klidne bez bazénu, hezke okoli bez kopců na prochazky, nebo s nejakym programem. Hradec a +- 150 km kolem. Děkuji

avatar

Který Hradec? 🙂

Dnes v 10:25
avatar

Hradec Králové, pardon 🤣

Dnes v 11:00
avatar

Jakákoliv Orea? Tchyně s tchánem jezdí několikrát za rok, projeli určitě už všechny a rádi se stále vrací. Jen tam je myslim polopenze.

Dnes v 11:08
avatar

Tu jsem navrhovala, ale moc deti a nepotřebují bazen.

Dnes v 11:49
avatar

Taky jsem si říkala, že Orea je hlavně pro děti a nevím, jestli vyhovuje seniorům. Co Poděbrady? Mama boutique hotel je boží (plnou penzi nemá, má fantastický snídaně a na večeře restauraci).

Dnes v 11:57
avatar

Kouknu, dekuji

Dnes ve 12:26
avatar

Mpenzion vranov

Dnes v 21:06