icon

Jakou máte prosím MECHANICKOU kuchyňskou váhu?

avatar

Mám tuhle, pamatuju si ji ještě z dětství, a jsem s ní moc spokojená 🙂
https://www.odkulinare.cz/kuchynska-vaha-orion-...

11. pro 2024
avatar

@klokanka31 mame taky takovou, akorat tu starsi, po babicce. Na presne vazeni toale neni, maximalne desetigramy.

11. pro 2024
avatar
11. pro 2024
avatar

Mám spoustu let váhu Silva 2, měla jsem i nástavce na kojence, když byly děti male

11. pro 2024
avatar
zuzekk
autor

@klokanka31
@konidana tak to nedám!

11. pro 2024
avatar

@zuzekk Co nedáš?

11. pro 2024