icon
avatar
zuzekk
Zpráva byla změněna    23. říj 2024    

Už se to zas blíží..🙈 Doporučte mi prosím značku, která umí vyrobit opravdu teplé RUKAVICE! Na sjezdovky, alespoň s některými prsty, bez ohledu na cenu. Dekovala!

avatar

Reima?

23. říj 2024
avatar
23. říj 2024
avatar

Leki nebo Reusch ty vyšší řady, jestli sháníš pro sebe. Pro děti mám -kluk rossignol a holka enfant. V zimě jsme na horách každý víkend takže máme otestováno dost .

23. říj 2024
avatar

já bych bez vyhřívání už snad ani nelyžovala, to jediné mě na lyžích štvalo - furt zmrzlé ruce. https://www.insportline.cz/43632/univerzalni-vy...

23. říj 2024
avatar
zuzekk
autor

@hojda
@antoinet kouknu, děkuji

@dandaa Díky, pro sebe, dítě topí jak kaminka, ale mé studene končetiny se už s přicházejícím chladem začínají hlásit

23. říj 2024
avatar

My jedeme v Reusch (lyžařské, vyšší řada). Když je fajn, tak lyžuju v tenkých běžeckých rukavicích na zimu.
Ono je to silně individuální. Dcera trpívá na studené ruce a té ani sebeteplejší rukavice nepomohly. Mívala dvoje - tenké merino a na to lyžařské.

24. říj 2024
avatar

Mám Leki a jsem spokojená.

24. říj 2024