zvargova
autor@andelkaprdelka jj

19. pro 2015
Byli skvělí🙂
19. pro 2015
Byli nejlepší a strašně moooooc jsem jim to přála 😉
19. pro 2015
jsem rada,byla pro me nejlepsi
19. pro 2015
joooooooooooooooooooooo poslala jsem 3 hlasy !!! strašně jsem jim fandila 🙂 🙂 jooooooooo 🙂
19. pro 2015
Jupí 🙂
19. pro 2015
byli parádní, ale stejně sem víc fandila jitce🙂
19. pro 2015
víc jsem fandila Jitce,ale jsem ráda, že to nevyhrál Pavlásek... :(,ale Maruška byla taky skvělá 🙂
19. pro 2015
Moc jsem jim to přála, byli parádní. Super 😀
19. pro 2015
Fandila jsem Jitce..
20. pro 2015

☹ já fandila Jitceee..mno