Ty jo, to už je tak dlouho, co umřela? Strašně to utíká...a máš pravdu, byla to skvělá herečka a hlavně kvalitní člověk!
3. led 2016
Pani Herecka s velkym H! (Umrela na narozeniny meho tatky) ... ☹ Skoda ji, ale dekujeme za super filmy, ktere tady nechala ☺
3. led 2016
Doufám, ze je v uměleckém nebíčku spokojená 🙂 !
4. led 2016
tyjo to uz je to 12 let....
4. led 2016
To už je tak dlouho? To snad není možné. .. miluki ji,její humor.
4. led 2016
Taky jsem jí měla moc ráda.
4. led 2016
Ty jo to jsem ani nevěděla, že přítel zemřel ve stejný den jen o 10let déle jak paní Růžičková. Často jsme sledovali filmy s ní...
4. led 2016
..pro mně taky. Byla to šaramantní dáma každým coulem, co dokázala rozesmát naprosto všechny. Často na ní vzpomínám.. ♥
4. led 2016
13. čer 2016

Skvělá herečka. Miluju její filmy.