icon
avatar

O hodinu více. Přechod na zimní čas mám ráda. Ten letní bych zrušila.

24. říj 2020
avatar

@petaov o hodinu méně 🙂

24. říj 2020
avatar

...v té formulaci "ve 3 hodiny", jinak samozřejmě více

24. říj 2020