za chvilku se rozhodne kdo pude do finále
více ve skupině https://www.modrykonik.cz/group/7177/
tak kdo vypadne dnes?
@oveckaluky ty jo ja mam Kubelkovou rada. Nevadilo by mi, kdyby vypadla Adamczykova.
9. pro 2023
@hojda Já ji nemusím, ale jako nevadí mi, jen z těch, co tam teď jsou, ji mám ráda asi nejmíň... doufám, že vyhraje Darija. 🙂
9. pro 2023
@oveckaluky Tak já fandím Hradílkovi, pak Daria a pak Adamczykova.
9. pro 2023
@hojda první dva mám opačně. 🙂
9. pro 2023

Doufám, že konečně Kubelková nebo Adamczyková. 😀