Tak včera pan doktor naznačil, že by to mohla být holčička. Takže začínáme vybírat holčičí jména. A to jsme měli tak krásné pro kluka 100% souhra - Hugo.
zzf
autorto je jasný 🙂, jen mě se už dvakrát zdálo o klukovi a vlastně jsme s ničím jiným nepočítali - a teď manžel "řeší" jak to bude vychovávat nebo učit takový ty holčičí věci (jak čůrat, co si obléct,....). Je fakt kouzelnej
8. pro 2010
zzf
autorjinak naznačeno bylo bez záruky, aby mu prý manžel nevolal do ordinace, že se pan doktor netrefil (i to se mu prý stalo)
8. pro 2010
škoda. Hugo je tááák hezké jméno. hihihi. příjemné starosti, že? 😀
12. pro 2010
Jéje, to to letí, co... Holka nebo kluk, hlavně ať jste všichni zdraví!