Krásné ☺️
Ty kakaove vanilkove rohlicky delam dle tveho receptu jiz 2. rokem a maji vetsi uspech nez klasika 🙂
Dobrý den, máte krásné cukroví...mohla bych se prosím zeptat na recept na malinové kuličky? Děkuji.
@vanilkacka jé, to mě těší, já je mám fakt ráda 😍 Doporučuji vyzkoušet i skořicové mandlové rohlíčky, jsou taky skvělé 👍 Jo a k těm kakaovým mám tip - kromě vlašských ořechů a mandlí jsem začala dávat část i ovesných vloček (na chuti to neubere a jsou méně kalorické a vlastně i o trošilinku levnější).
@biton moc děkuji ❤️ Jsou podle Karolíny Four https://karolinafour.cz/recepty/norske-malinove... jen místo kávy jsem dala mléko 👍
@zzuzziik My mame orechy domaci, takze mi je mamka vzdycky namele. Dekuju za tip s vlockami, mozna vyuziju pristi rok.

Jako to je škoda sníst normálně 😍