Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

  Výsledky vyhledávání pro slovo #inspirujici_soutez_joie_pravidla

  Zruš hledání
  mummy88AMBASADORKA
  18. únor 2021    Čtené 925x

  Inspirující soutěž s Joie

  Poslední rok je rokem změn a pro mnoho lidí je velmi náročný. Donutil nás trávit více času doma a to často obnáší i zvýšenou potřebu zabavit děti, navíc teď přes zimu, nebo v určitých životních obdobích, jako je potřeba nemoc, karanténa, potřeba rodičů pracovat, případně v důsledku počasí. A nebo prostě si jen chvíli sednout a vypít si kávu a povykládat s partnerem. 🙂

  Pojďme se opět vzájemně inspirovat!

  Podělte se s ostatními maminkami o inspiraci, jaká je u vás doma „top“ činnost, která vaše děti zaručeně zabaví a kterou rádi dělají. Pokud je to možné, uveďte věk dětí. Televizi umíme zapnout každá, ale pojďme být trochu kreativní, nápadité, předejme své zkušenosti a osvědčené rady ostatním.

  Leckdy není potřeba hledat žádné složitosti a stačí naprosto jednoduchá činnost a děti mají o zábavu postaráno! 🙂

  V soutěži můžete vyhrát jeden z oblíbených produktů Joie, a tím je lehátko Joie Dreamer Fern, které je vhodné pro nejmenší miminka. Takže pokud nějaké mimčo doma nebo v okolí máte, nebo plánujete, zapojte se! I ty z vás, které na děti teprve čekají určitě nějaká fajn činnost napadne. 

  A jak se tedy do soutěže zapojit? Pravidla jsou velmi jednoduchá:

  1) Dát "like" tomuto článku

  2) Na hlavní zeď vložit příspěvek s činností, kterou rády dělají vaše děti a u které vydrží samostatně delší čas a vy si tak snáze ukradnete chvilku pro sebe. Příspěvek doplňte o tematickou fotografii a ideálně i věk dětí, pro které je činnost vhodná, pokud nejsou na fotografii.

  3) Označit příspěvek hashtagem #inspirujici_soutez_joie

  ________________________________________________

  Soutěž končí v neděli 28. 2. 2021 o půlnoci. V následující den pak vylosujeme vítěze. 🙂

  Těším se na novou inspiraci a přeju hodně štěstí!

  Marcela a Joie