#moje_dve_tvare

apacheee AMBASADORKA
9. bře 2020
Dnes večer mám ještě jednu moc milou povinnost, a tou je vyhlášení vítězky soutěže #moje_dve_tvare :heart:

Nejprve mi dovolte poděkovat všem, které jste do toho šly. Bylo vás mnohem víc, než jsem čekala, a co jsem tak pročítala komentáře k jednotlivým příspěvkům, tak byly moc milé a povzbudivé. A z toho mám velkou radost, protože samy víte, jak to na internetu někdy dopadá. Děkuji holky, jste skvělé :clap:

Vítězka však mohla být pouze jedna - los rozhodl, že na kosmetiku značek Trend IT UP a alverde z #dm se může těšit @lstuchlova :gift::tada: Lucko, moc gratuluji a do dvou dnů se ti ozvu ohledně tvých doručovacích údajů :innocent:

S klukama jsme vylosovali ještě 5 z vás, které odměním 5 :heart: :
@misicka1988
@nikolkapomnenka
@baruniceslepice
@klaara3
@movienka

Krásný zbytek dne :sunglasses:
Zobraz celou zprávu
janushka353
28. únor 2020
#moje_dve_tvare

Pokud se nenalicim tak z domu nevyjdu. Make up, bronzer nebo tvarenka,rasenka,lesk nebo rtěnka :relaxed:️Je to potřeba pokud to vidíte :see_no_evil:
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
28. únor 2020
Asi by bylo fér ukázat se vám taky:sunglasses: Takže tohle jsou #moje_dve_tvare :slight_smile:

Když se ohlédnu zpátky do minulosti, vidím u sebe hned několik období, kdy jsem se nemalovala vůbec a pak období, kdy jsem se malovala furt, i na doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Postupem času se to srovnalo a teď se maluju většinou jen tehdy, když někam vyrážím. Přijde mi, že když jsem nenamalovaná mám hrozně nevýrazné oči a pusu - ta je vždy taková bez barvy. Nemám problém chodit ven mezi lidi nenamalovaná, ale tímto postem jsem právě porušila svou zásadu, že se nikdy nefotím nenamalovaná a nedávám takové fotky na net :sunglasses:
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 27. únor 2020
Dobré ráno,
slíbila jsem soutěž a je to TADY! Tentokrát bude ryze "holčičí" - tématem i výherním balíčkem. Všechno se totiž bude tentokrát motat kolem dekorativní kosmetiky z #dm :heart_eyes:

Jak se zúčastnit soutěže?
1) Dát lajk této zprávě
2) Do komentáře pod tuto zprávu napsat, že se soutěže účastníte - formulace je na vás :slight_smile:
3) Na svou zeď přidat zprávu s #moje_dve_tvare a přidat 2 fotky - jednu, na které nejste namalovaná a druhou, na které jste. A připište pár slov, třeba o tom, jestli se v běžném životě líčíte, nebo ne. Případně, co vaše líčení většinou obnáší:slight_smile:

Já jsem si se svými fotkami trochu pohrála a spojila jsem je v 1, vy samozřejmě v klidu přidejte fotky vedle sebe, nebo udělejte koláž pokud umíte. Je to jen na vás :fallen_leaf:

O co soutěžíme?
O balíček dekorativní kosmetiky v hodnotě 500 Kč- najdete v něm:
:gift: trend IT UP rtěnka Color Protect 015
:gift: trend IT UP lak na nehty Double Volume & Shine
:gift: alverde NATURKOSMETIK báze pod make-up zjemňující
:gift: trend IT UP řasenka Eyeppearance Volume & False Lash černá
:gift: trend IT UP paletka očních stínů Velvet Berry

Soutěž trvá od této chvíle až do 5. března (deadline o půlnoci ze ČT na PÁ). Výherce bude vylosován se všech soutěžících, kteří splnili všechny podmínky soutěže :tada:


A teď už se opravdu moc těším na vaše soutěžní příspěvky a doufám, že vás bude tato fotoshow bavit :four_leaf_clover:
Zobraz celou zprávu
Strana
Předchozí Strana
Další