#moje_svatebni_saty

barumat
4. bře 2020
Musím se smát #moje_svatebni_saty - já se vdávala dvakrát. Poprvé ve vanilkovým kostýmku (fotky zabavil exmanžel) a podruhé těhotná v lednu, takže v bílých slim džínách, bílé těhotenské halence a béžových kozačkách. Byli jsme jen my a svědci, fotky nemáme žádné :joy: Druhá svatba za mě byla top, stála sakum prdum šest tisíc, z toho pět tisíc prstýnek pro mě - manžel věděl, že ho nosit nebude, tak nám to přišlo jako zbytečný výdaj :grin::thumbsup:
Zobraz celou zprávu
h.a.n.u.l.a
4. bře 2020
#moje_svatebni_saty

Moje druhé svatební šaty ... z druhé svatby :slight_smile: Nejsou to typické svatební bílé šaty, ale mě úplně nadchly :heart_eyes: :heart_eyes: Sehnala jsem přes ZOOT.
Zobraz celou zprávu
mariegroth AMBASADORKA
4. bře 2020
Tak i já přidávám fotografie mého nejdražšího kusu oblečení. #moje_svatebni_saty jsou přesně podle mého vkusu. Chtěla jsem šaty, které se mi budou opravdu líbit a rozhodně jsem nechtěla jenom něco, do čeho se jako těhule vejdu.

Byly krásně vzdušné a celou dobu jsem byla bosa :heart:️. Brali jsme se na Hawaii na ostrově Maui. Oddával nás kamarád, ale jinak jsme se brali jen ve dvou. Byl to den jako z pohádky.
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 3. bře 2020
#moje_svatebni_saty Kdybych se vdávala dneska, vybrala bych si už asi jiný styl šatů, ale přesto můžu říct, že jsem tenkrát měla ty nejkrásnější svatební šaty na celém světě. Aspoň pro mě jimi navěky budou :heart:

Jo a letos to bude už 7 let. Vůbec nechápu, kdy to tak uteklo :joy:
Zobraz celou zprávu
timissa
Zpráva byla změněna 3. bře 2020
Keďže som dosť malá a bola som ( pred dvoma tehotenstvami ) chudá, tak mi nezostalo nič iné,ako si dať šaty ušiť. Bola som nadmieru spokojná a užila si náš krásny spoločný deň :heart:️ už to budú 3 roky :heart:#moje_svatebni_saty
Zobraz celou zprávu
Strana
Předchozí Strana
Další