#positivechallenge

janamal37
4. čer 2015
Holka z paneláku se neztratí..aneb petržel pěstěná na lžíci vody:grinning:! #zahradnickeokenko #uchylkyvsednihodne #vtip #demence #inspirace ..chtěla jsem označit i femibion,pač v těch listech je určitě hodně kyseliny listové,ale nechci mu dělat konkurenci..:grinning: :grinning:!!!
Zobraz celou zprávu
jr1986
20. kvě 2015
#positivechallenge: POZITIVNÍ VÝZVA - po dobu 7 dnů uveď denně 3 pozitivní postřehy a každý den nominuj dalšího. Mě nominovala @lucfuci - a já dneska nominuju @dusicka1986. DEN 3: 1)popovídala jsem si s kamarádkou a posbírala novinky ze světa bezdětných 2)i v tom počasí jsem se dokopala ven nakoupit 3)vyžehlila jsem všechno prádlo
Zobraz celou zprávu
jr1986
19. kvě 2015
Jelikož jsem na víkend byla u našich a bez netu, tak jsem nemohla psát poctivě každý den a #positivechallenge doženu až teď: POZITIVNÍ VÝZVA - po dobu 7 dnů uveď denně 3 pozitivní postřehy a každý den nominuj dalšího. Mě nominovala @lucfuci - a já dneska nominuju @nikola273 - protože díky ní mám dnes v tom deštivém počasí hned hezčí den. čili: ¨DEN DRUHÝ-1) šatičky od nikola273 dorazili v pořádku a jsou moc pěkné, už se těším až malou naparádím :slight_smile: 2)venku je hnusně, tak mě to alespoň netáhne ven a konečně uklidím 3)odpoledne si zautrácím a vyrážím s kamarádkami na kafíčko a něco sladkého :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
jr1986
14. kvě 2015
#positivechallenge POZITIVNÍ VÝZVA - po dobu 7 dnů uveď denně 3 pozitivní postřehy a každý den nominuj dalšího. Mě nominovala @lucfuci - děkuji a já dneska nominuju @brzdrula: DEN PRVNÍ: 1) Manžel byl dnes s námi doma 2) byla jsem cvičit 3) parádně jsme si užili dnešní prochajdu ve třech :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
gittynka
13. kvě 2015
#positivechallenge pozitivní výzva. Po dobu 7 dnů uvést denně 3 pozitivní postřehy a každý den nominovat někoho dalšího. Mě nominovala drahá @vlajka1 a já dnes nominuji @suzik161 (okopírujte zprávu s odkazem, napíšete, kdo vás nominoval, který den právě máte a koho nominujete :slight_smile: Den druhý 1) Dnes mi přišly nové silnější kontaktní čočky a já zase po asi 2 letech dobře vidím :slight_smile: 2) přítel dovezl plnou bednu krásné zeleniny 3) začala jsem číst novou knížku, na kterou se chystám snad od Vánoc :grinning:
Zobraz celou zprávu
gittynka
12. kvě 2015
#positivechallenge pozitivní výzva. Po dobu 7 dnů uvést denně 3 pozitivní postřehy a každý den nominovat někoho dalšího. Mě nominovala drahá @vlajka1 a já dnes nominuji @ninive211 a @aarriel (okopírujte zprávu s odkazem, napíšete, kdo vás nominoval, který den právě máte a koho nominujete :slight_smile: Den první 1) dnes jsme si s Matym skoro celý den užívali na slunku 2) konečně jsem vyčesala Oskarovi kožich-zase září :slight_smile: 3) večer mrknu na hokej a budu fandit proti Švýcarům :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
jakata
12. kvě 2015
#positivechallenge pozitivní výzva. Po dobu 7 dnů uvést denně 3 pozitivní postřehy a každý den nominovat dalšího. Mě nominovala @a.n.d.y a já dnes nominuji @kachulinka emoticon (okopírujete zprávu s odkazem, napíšete, kdo vás nominoval, který den právě máte a koho nominujete) krásný slunečný den s naší princeznou, 2) manžel udělal večeři, 3) konečně zítra zas kontrola na gyndě a uvidíme zas našeho klučíka
Zobraz celou zprávu
Strana
Předchozí Strana
Další