Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

  Výsledky vyhledávání pro slovo #vanocni_pohoda

  Zruš hledání

  #vanocni_pohoda na Štědrý den jezdíme dopoledne po rodině a předáváme dárečky, které u nás nechal Ježíšek 🙂 odpoledne už jsme spolu jen my tři doma a užíváme si pohádek a válení na pohovce a těšíme se až příjde ta chvíle a pujde se večeřet a poté ke stromečku 🙂 na svatky jezdíme k rodičům jeden den k jedněm na oběd a další den k druhým, takže pohodičku máme zajištěnou 🙂 Na Štědrý den opravdu už neuklízím, maximálně tak zametu nebo umyji nádobí :D jinak klasický vánoční úklid jako mytí oken či čistka ledničky mám už zasebou, ale to se samozřejmě dělá i v průběhu roku...teď už nám chybí jen dobalit pár dárečků a postavit stromeček a může to naplno vypuknout 🙂 už se moc těšíme....

  #vanocni_pohoda Tu si ja uzivam v uklizenem a vonavem bytecku. Musi byt nazdobeny stromecek, zapalene svicky, teploucko a v televizi pohadky nebo pekny film 🙂 Na stole nejake dobroty a kavicka. Letos to uklizeni pujde trosku hur s tim mym brichem a jednim neporadnym prckem, ale pomaloucku a bez stresu se to zvladnout da.

  #vanocni_pohoda

  Co se vánočního úklidu týče, tak žádný větší úklid neděláme, jsem takový uklízecí maniak a uklízím pořád. Jediné, co dělám jakoby navíc je, že pořádně naleštím plovoucí podlahu a doladím vánoční dekorace.
  Vánoční svátky se snažíme trávit v poklidu, ale většinou to strašně rychle uteče a pro samé návštěvy nám sotva zbyde den, kdy jsem sami doma. Babičky, tetičky, moji rodiče, tchyně atd. Ale kdy jindy než na vánoce se se všemi sejít.
  Už se moc těším na tu vánoční pohodu, až si dáme svařák, cukroví, chlebíčky a pustíme si pohádky.

  ivakalinovaAMBASADORKA
  12. pro 2016    

  Doba adventu je v plném proudu, všichni se připravují na Vánoce. Já i Vileda, bychom Vám chtěli tyto přípravy zpříjemnit, proto vyhlašuji poslední letošní soutěž. Vánoce by měly být pohodové, klidné, relaxační, v přitomnosti široké rodiny. Úklid odsouváme na vedlejší kolej, užíváme si přitomnosti členů celé rodiny, koukáme na pohádky, mlsáme cukroví, obcházíme návštěvy. Pojďme si zasoutěžit o pomocníka, který se postará o to, abychom i na Vánoce měli uklizeno.

  A co budeme soutěžit?:
  1.místo - robotický mop VIROBI
  2.místo - mikro hadřík ACTIFIBRE
  3.místo - PUR houbička střední velikost

  Každý, kdo se soutěže zúčastní, dostane navíc i 5 srdíček jako poděkování.

  A jak se zapojit do soutěže?
  TENTOKRÁT BUDEME SOUTĚŽIT NA HLAVNÍ ZDI MODRÉHO KONÍKA

  Zapojit se můžete úplně jednoduše - na hlavní zeď přidejte příspěvek s fotkou a popisem, otagujte názvem #vanocni_pohoda

  Připojte Vaši VLASTNÍ fotografii s vánoční tématikou a napište, jak u Vás vypadá Štědrý den, svátky, zda opravdu úklid odsouváte na vedlejší kolej a užíváte si pravé vánoční atmosféry.

  Soutěžíme od této chvíle do neděle 18.12.2016 (konec soutěže bude o půlnoci). Poté vylosuji šťastné výherkyně a ty budou zveřejněné na mém blogu a ve skupině Úklid hrou s Viledou.

  Držím všem pěsti a těším se na Vaše příspěvky 🙂 Všem přeji krásné adventní dny 🙂

  https://www.modrykonik.cz/group/7312/

  #vileda