#za_lenku

apacheee AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 27. únor 2020
Kdyby nebyl internet, nepoznala bych ji. Takhle jsme spolu roky mluvily v jedné moc fajn skupině, do které nás přivedly nádherné časy kolem svatby. S holkama jsme si v průběhu let posílaly i dárky. Tuhle hromádku mně a mým dětem posílala právě Leňa . Tuto omalovánku už několik posledních týdnů vybarvuje můj syn a já u toho vždy myslela na Lenku. Na to, jak moc jí přeju, aby bylo všechno dobrý. Na památku si schovávám nádherný přáníčko, který nám sama vyrobila.

V posledních dnech jsem se hodně nabrecela. Jsem "ráda", že Lenku už nic nebolí, ale srdce mi puka žalem, když si vzpomenu na jejího Davidka, který je jen o něco mladší než můj Eli. Absolutně si neumím představit tu hrůzu, kdyby ztratil mě, nebo tátu.

Víte, já bohužel nevěřím na nějaké nebe. Ale v této chvíli bych si strašně moc přála, abych se pletla a přesně tam teď Lenka byla :heart:️ a aby se tam jednou za strašně dlouhou dobu zase měla možnost setkat se svými dětmi.

Je to krutý, nespravedlivý a děsivý. Ale musím říct, že Lenka patří k těm nejsilnějším a nejstatecnejsim lidem, jaké jsem měla kdy možnost poznat.

Čest její památce a sílu její rodině :disappointed_relieved:
#zalenku
Zobraz celou zprávu
tratatundra AMBASADORKA
27. únor 2020
Jakákoli slova jsou zbytečná... Spi sladce.

#za_lenku
Zobraz celou zprávu
Strana
Předchozí Strana
Další