Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Soutěž o 3 poukázky ve výši 300,- Kč, na nákup bio bavlny od zn. Maxomorra

20. lis 2013
Soutěž skončila
Proto se do ní nedá zapojit. Podívej se na probíhajíci soutěže.

Milé maminky, tatínci a všichni příznivci stránek modrykonik.cz,

připravili jsme pro Vás soutěž o 3 poukázky ve výši 300,- Kč, na nákup bio bavlny od zn. Maxomorra.

Švédská značka Maxomorra se zaměřuje na produkci z vysoce kvalitní bio bavlny a je certifikována mezinárodně uznávaným standardem GOTS.
Jejich nápadité a zdravé oblečení si rychle získalo renomé v Evropě i USA. V současné době mají zastoupení v 16 zemích na třech kontinentech!
Zakladatel a šéf Maxomorry Johan Ström strávil 15 let práce kreativce pro řetězec Ikea, odkud si odnesl zásadní poznate: výrazné barvy a hravé vzory vždycky nadchnou malé i velké.
Kvalita, pestrost, originalita a k tomu rozumná cena, to jsou hlavní přednosti této švédské značky.
Barvy skvěle odolávají častému praní, materiál je vhodný i pro alergiky/ekzematiky a praktické je i dvouvelikostní šití (…98/104, 110/116 atd.), které umožňuje delší dobu nošení proti klasickým velikostem.
Nejširší nabídku švédské eko značky Maxomorra najdete na e-shopu www.coolkid.cz který věnoval ceny do této soutěže.

Pravidla soutěže:

Do soutěže se můžete zapojit během následujícího týdne, tedy od 25.11. do 1.12. 2013. Jak? Stáčí udělat následující kroky:

1. ve svém fotoblogu si vytvořte album s názvem "Soutěž o tři poukázky ve výši 300,- Kč, na nákup bio bavlny od zn. Maxomorra”.
2. do alba si vložte fotku z alba Coolkid (na výběr mate ze dvou variant). Najdete ji v albu loginu Soutez, ve fotoblogu, anebo přímo přes tento link: https://www.modrykonik.cz/blog/soutez/album/sou... . Uložte váš link na váš fotoblog.
3. napište pod fotografii: “Jaké tři vzory se Vám nejvíce líbí na švédské bio bavlně Maxomorra, kterou nabízí e-shop a prodejna www.coolkid.cz. Vybírat můžete zde: http://www.coolkid.cz/manufacturer/7-maxomorra....
4. napište tuto krátkou zprávu o soutěži do svého fotoblogu: "Ahoj, na modremkoniku.cz nyní probíhá soutěž o 3 poukázky na nákup v internetovém obchodě Coolkid.cz. Přidej se i ty: https://i.modrykonik.cz/soutez-maxomorra "
5. zapojit se do soutěže můžete kdykoliv v týdnu od 25.11. do 1.12. 2013. Přesně o půlnoci soutěž skončí.
6. následně tým lidí z internetového obchodu vybere výherce. Vyhlášení výsledků proběhne následující týden po ukončení soutěže, konkrétně 3.12.2013.

Příjemnou zábavu vám přeje Modrý koník 🙂

pr_clanek
2. pro 2013

Hezký den, milé maminky,

slibovali jsme vám výsledky soutěže. Klíč k výběru maminek byl jednoduchý, vybrali jsme vámi nejoblíbenější vzor: tučňáci a rozpočítali vás, jako při dětských hrách, přesně po písmenech. Vybrali jsme tedy ty z vás, na které vyšlo písmeno "i":

vera_vila
pppxx
ladida.l

Přejeme všem krásný den 🙂

Modrykonik.cz

vera_vila
2. pro 2013

@pr_clanek Děkuji za výhru 🙂