Soutěž o fotomagnety od Magnetynalednicku.cz
Milé maminky, tatínci a všichni příznivci stránek modrykonik.cz,
připravili jsme pro Vás soutěž o fotomagnety od Magnetynalednicku.cz.
Odměněno bude celkem 10 výherců. Získají 6 hotový magnetů zcela zdarma včetně poštovného.
Magnety jsou tištěné speciální fotolab tiskárnou, jejich kvalita je shodná jako klasická fotografie z minilabu. Lze je vytvořit z libovolné fotografie. Stačí se jen přihlásit na stránku http://magnetynalednicku.cz, přidat zvolené fotografie a jednoduše objednat.
Cena magnetu je 20,- Kč a minimální objednávka je 6 magnetů. Poštovné je 19,- Kč. Tzn. například za 6 magnetů zaplatíte 139,- Kč i s poštovným.
Nyní se dá využít i speciální nabídka do konce měsíce, tedy do 31.10.2013: poštovné zcela zdarma na všechny objednávky.
Obchod Magnety na ledničku.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Zlaté Ověřeno zákazníky.
Recenzi na tento obchod mohou psát pouze ověření zákazníci - tím získáváte jistotu pravdivosti recenzí. Více jak 260 hodnocení a 100% doporučení zákazníků si můžete přečíst zde:http://obchody.heureka.cz/magnetynalednicku-cz/recenze/
Pravidla soutěže:
Do soutěže se můžete zapojit během následujícího týdne, tedy od 21.10. do 27.10. 2013 týdne. Jak? Stáčí udělat následující kroky:
1. ve svém fotoblogu si vytvořte album s názvem "Soutěžím o fotomagnety od Magnetynalednicku.cz".
2. do alba si vložte 6 fotografií, ze kterých si přejete udělat magnety. Pokud budete vybrán/-a mezi výherce. Magnetky na ledničku.cz Vám vše připraví za vás, vy jen pošlete adresu kam se mají hotové magnety zaslat 🙂 3. následně do fóra pod téma " Soutěž o fotomagnety od Magnetynalednicku.cz", tedy zde... uložte váš link na váš fotoblog. Tím se zařadíte do soutěže.
3. Napište pod tento příspěvek krátké info - kdo je na fotografiích, případně kde, anebo kdy jste fotografie pořídili.
4. Napište tuto krátkou zprávu o soutěži do svého fotoblogu. "Ahoj, na modremkoniku.cz nyní probíhá soutěž o fotomagnety na ledničku.Přidej se i ty!".
5. zapojit se do soutěže můžete kdykoliv v týdnu 21.10. do 27.10. 2013. Přesně o půlnoci soutěž skončí.
6. následně tým lidí ze stránky modrykonik.cz vybere výherce - tedy nejkreativnější, nejzábavnější, nejpěknější obrázky apod. Vyhlášení výsledků proběhne následující týden po ukončení soutěže, konkrétně 28.10.2013, během dne.
Více informací k soutěžním produktům, konkrétní ukázky magnetů najdete zde: http://magnetynalednicku.cz/fotomagnety/
Stručné shrnutí
- Fotomagnety lze objednat na stránce magnetynalednicku.cz (Magnety na ledničku.cz) a cena je 20 Kč za kus s minimální objednávkou 6 kusů; standardní poštovné je 19 Kč, tedy například 6 magnetů stojí 139 Kč včetně poštovného.
- Fotomagnety jsou tištěné speciální fotolab tiskárnou a jejich kvalita je podle popisu shodná s klasickou fotografií z minilabu.
- Obchod nabízel speciální promo s poštovným zdarma do 31.10.2013, má certifikát Zlaté Ověřeno zákazníky a na Heureka.cz eviduje více než 260 hodnocení s údajně 100% doporučením.
Nejčastější otázky
Q: Jak se dají objednat fotomagnety?
A: Objednávka probíhá přes web http://magnetynalednicku.cz; zákazník nahraje vybrané fotografie, zvolí množství a dokončí objednávku přes e-shop.
Q: Jaká je cena a minimální množství při objednávce fotomagnetů?
A: Cena je 20 Kč za kus, minimální objednávka je 6 magnetů a standardní poštovné je 19 Kč (příklad: 6 × 20 Kč + 19 Kč poštovné = 139 Kč).
Q: Jaká je kvalita tisku fotomagnetů?
A: Magnety jsou tištěné speciální fotolab tiskárnou a podle popisu mají kvalitu shodnou s klasickou fotografií z minilabu.
Q: Kde najdu recenze a certifikaci obchodu?
A: Obchod má profil na Heureka.cz s více než 260 hodnoceními a údajně 100% doporučením a nese certifikát "Zlaté Ověřeno zákazníky" (viz obchody.heureka.cz/magnetynalednicku-cz/recenze/).
Q: Jak probíhala soutěž o fotomagnety na Modrý koník?
A: Soutěž proběhla na Modrykonik.cz v termínu 21.10.–27.10.2013, vyžadovala vytvoření alba s 6 fotografiemi na fotoblogu a vložení odkazu do fóra, pořadatel vybral 10 výherců a výsledky byly vyhlášeny 28.10.2013.
Q: Byla k dispozici nějaká časově omezená nabídka dopravy?
A: Ano, speciální nabídka s poštovným zcela zdarma byla uvedena jako platná do 31.10.2013.
Závěry z diskuze
Shoda
- Fotomagnety jsou prezentované jako vhodný drobný dárek, často zmiňovaný jako vánoční dárek pro babičky a dědečky.
- Podmínkou soutěžní účasti bylo vytvoření fotoblogového alba s názvem "Soutěžím o fotomagnety od Magnetynalednicku.cz" a vložení šesti fotografií.
Sporné názory
- žádné
Otevřené otázky
- Jaké jsou přesné rozměry a formáty fotomagnetů pro optimální tisk?
- Jaká je odolnost magnetů vůči vlhkosti a vyblednutí barev při dlouhodobém používání?
- Nabízí obchod množstevní slevy pro objednávky nad minimální objednávku 6 kusů?
Zmíněné značky a firmy
magnetynalednicku.cz, Magnety na ledničku.cz, Heureka, Modrý koník, Lidl, Dinopark Praha
Zmíněné produkty a metody
fotomagnety, speciální fotolab tiskárna, minilab, album na fotoblogu s 6 fotografiemi, certifikát Zlaté Ověřeno zákazníky
Místa a osoby
Pavlovice, Bibione, Šilheřovický zámek, Praha, Jíloviště, Hostýně, Zologická zahrada, Damiánek Žurek, Adámek, Vojťulka, Matoušek, Kubík, Matyášek, Honzík, Elinka, Vítek
https://www.modrykonik.cz/blog/petulinka_2012/a...
Naše rodina a náš synek Adámek.Podzimní procházka okolím, Adámek v porodnici,na zahrádce hledá květinky a dostal nový župánek.-))
https://www.modrykonik.cz/blog/hadruska/album/s... . Přidávám se do soutěže s fotkami mých dětí- jsou sladcí, když spinkají.Naše generační fotka a můj muž s dětmi 🙂
https://www.modrykonik.cz/blog/megy/album/soute...
první foto - já s manželem a Matouškem ještě v bříšku na pracovním mejdanu
druhé foto - ochutnávka rohlíku
třetí foto - první posazení na nočník
čtvrté foto - přání babičce k narozeninám
páté foto - dovolená v Pavlovicích u prababičky
šesté foto - prevence slunečního záření 🙂
https://www.modrykonik.cz/blog/rejchl/album/sou...
Přidávám do soutěže fotečky naší rodinky,která se zanedlouho rozroste o jednoho člena. Na fotkách jsou moje úžasně zlobivá dvojčátka a manžel. kterého z celého srdce miluji🙂
https://www.modrykonik.cz/blog/luciasek07/album...
Kdo je na fotkách?! Moje rodina,moje všechno!!
https://www.modrykonik.cz/blog/miriamkad/?posti... Na fotkách je můj syn Vojťulka ♥
https://www.modrykonik.cz/blog/miriamkad/album/... Na fotkách je můj syn Vojťulka ♥
https://www.modrykonik.cz/blog/zuzuvac/album/so... Moji miláčkové Monička a Pátíček, muj celej svět
https://www.modrykonik.cz/blog/janina24/album/s... Syn Vítek na dovolené v Bibione, v zahradní vířivce, u tety, při nákupu v supermarketu, doma při úklidu a také v traktoru u babičky.
https://www.modrykonik.cz/blog/nadja73/album/so... dcery Andrejka a Karolínka doma lumpačí 🙂
https://www.modrykonik.cz/blog/tajemna30/album/...
Na fotografiích je dcerka Natálka - od toho kdy byla v bříšku, až po letošní podzim, kdy jsou jí 2 roky. 🙂 😉 Fotky pořízeny jak při procházce přírodou, tak i jinde.
https://www.modrykonik.cz/blog/crashboombang/al...
Damiánek Žurek
1) naše nejmilovanější rodinná fotka - objektivem Pavly Gajdové
2) a 3) podzim v parku šilheřovického zámku 2012 - s 9-měsíčním Damiánkem
4) A přesně po roce znovu v listí - v parku šilheřovického zámku 2013
5) s babičkou Jarkou (aneb zašantročit magnety babičce je vždycky zábava...🙂
6) jedna z mnoha s maminkou, protože takových není nikdy dost ♥
https://www.modrykonik.cz/blog/nanetka89/album/... Náš syn Matyášek od narození do 4 měsíců. Tohle jsou moje nej fotky. Když se na ně podívám hned mám dobrou náladu.
https://www.modrykonik.cz/blog/ivkakoubkova/alb...
Na fotkách je náš syn Matěj jelikož je to nejcennější co máme 🙂
https://www.modrykonik.cz/blog/nikolletta87/alb...
Na fotkách jsou mí dva nejdražší. 🙂
1) Urputný boj o cumlík... Kdo asi vyhrál?!
2) Prostě Rákosníček
3) Na jedné vycházce mě chytla fotománie a toto je asi nejlepší úlovek. Není nad spinkající dítě.
4) Letní radovánky. Výraz prtěte mluví za vše.
5) Oblíbená grimasa alá Nafučený králíček.
6) Konečně jí taky jednou chutná!
https://www.modrykonik.cz/blog/hollyanne/album/...
Náš malý model na prvním focení, kde už jako 14-ti denní miminko předvedl, že práce s půlitrem pro něj nebude problém 😀 😎
+ dvě nová fota z minulého týdne, kdy nám byly tři měsíce
https://www.modrykonik.cz/blog/madgirl/album/so...
Letní pohodička v nedalekém parku.
https://www.modrykonik.cz/blog/trija/album/sout...
na fotkách je moje láska Viktorka a také my jako šťastná rodinka 🙂
https://www.modrykonik.cz/blog/hanakkk/album/so...
Na fotkách je naše štěstí náš život . fotka Kubíčka je z července ostatní fotky pořízeny v sobotu v lese na Jílovišti 🙂
https://www.modrykonik.cz/blog/tanak/album/sout...
Na fotografiích je naše Zuzanka. Fotky jsou pořízené v naší a Zologické zahradě v září a říjnu tohoto roku.
https://www.modrykonik.cz/blog/maumaty/album/so...
na fotkach jsme já,můj muž a naše láska Matyáš a ty nej okamžiky v našem životě,které si chceme stále připomínat.-)))
https://www.modrykonik.cz/blog/mi_rus/album/sou...
Na fotkách je náš miláček, syn Kubík. Fotky jsou pořízené většinou na naší zahradě, nejaktuálnější je foto s tátou.
https://www.modrykonik.cz/blog/etricko/?post_ty...
Moji chlapečkové Tobča a Fabča to nejcennější co mám. (foceno, během průběhu měsíců jak rostou) a tolik se zbožňují🙂

https://www.modrykonik.cz/blog/kovik/album/sout...
Prostě má rodina. 🙂 Fotky pořízeny doma, na akci Lidlu a procházka