Po porodu mám suchou a visací kůži a spoustu vrásek

hanule54
12. led 2019

Holky,jsem uz pres rok po porodu a mam silenou kuzi na celem tele.Strasne suchou a vypdam jak babicka protoze jsem od sve puvodni vahy zhubla pres deset kilo,tak jsem visaci a povolena,jakby najenou vsude spousty vrasek:(,porad kojim,porad mi padaji vlasy:(,vit beru,mazu se,co vic??

lida9
12. led 2019

to me mrzi, asi jen mazat mazat mazat... nekdo zaplati za zdrave miminko velkou osobni cenu☹ pak uz poradi asi jen ve spec. centrech esteticke mediciny a bude to asi stat dost☹ mozna jeste zkus kvalitni kozni, treba nejaka spec. masticka...drzim palce at se to po kojeni aspon trochu zlepsi....

klea81
12. led 2019

Zlepšit stravování a denně si dát lžičku lněného oleje. Suchá kůže je jedním z příznaků nedostatku omega 3 nen. mast. kyselin a lněný olej je nejlepší zdroj.

jennyska
14. led 2019

Ahoj @hanule54 o správné kosmetice, stravě a mnohém dalším, co by mohlo pomoci, Ti ráda poradí Pavla v Poradně o ekzémech, alergiích aj. zdrav.otázkách https://www.modrykonik.cz/forum/category/poradn...

Poradny jsou u nás zdarma a anonymní a myslím si, že právě tady najdeš velmi dobrou radu i odpověď na svou otázku 🙂

Měj se krásně!
Jennyska
Modrý koník team