Bazének ve sprchovém koutě, který byste doporučily?

bartovaandrea
20. bře 2016

Ahoj maminky 🙂 , který bazének do sprchového koutu by jste mi doporučily ? 🙂 A na co sipři výběru dávat pozor. Děkuji.

heduska82
20. bře 2016

My meli hlavne s nafukovacim dnem. Od zeme je to nestudilo a byli na mekkem.

krystalka
23. bře 2016

My máme jen sprchový kout a aby se syn mohl koupat, tak jsme pořídili tu největší dětskou vaničku, co jsme sehnali, má cca 1m a dali ji napříč do sprchového kouta (máme takový ten čtvrtkruh)...přišlo mi to praktičtější, než bazének, že se to lepší vylévalo po koupání a vaničku jsem jen otočenou opřela ve sprcháči a krásně uschla.....syn se v té vaničce koupe dodnes, když nemá chuť na sprchu....v pololeže se tam vejde i v 8 letech 🙂

freddyq
22. črc 2016
Uživatel freddyq je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od freddyq.

Já jsem kupovala tento nafukovací bazének vsevyhodne.cz/dum-a-zahrada/intex-detsky-bazen-muchomurka-102x89-cm/ ale používáme ho i venku 🙂

martinagrznarikov
1. čer 2017
Uživatel martinagrznarikov je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od martinagrznarikov.

My jsme sháněli bazének pro děcka k našim na chatu, aby tam měli, když přijedou vnoučata a od známých děcka, a na www.hrackyzadobrekacky.cz měli celkem velký výběr, snad nikde sem jich tolik různých nenašla, od malých bazénků pro mimina až po rodinné bazény, jeden tam dokonce mají i s integrovanýma sedačkama, to mi přišlo výborné 🙂

kocour1
12. čer 2017

máme také dětskou vaničku, koupou se tam obě děti i spolu (4,2roky)...bazének mě v pravdě ani nenapadl🙂