• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jakou používáte zubní pastu u dětí, co neumí ''plivat''?

já používala perličku ale ve 2 letech ji našli 4 kazy a museli vrtat. Sestřenka pracuje u zubaře a doporučila mi Elmex. Od doby co ji máme tak malá nemá jediný kaz. A dělaj ji od prvních zoubků.
3. bře 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro komerční prodej a prezentaci slouží profil Profesionála.”
6. bře 2014 ve 20:31 • bursma
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
11. bře 2014 v 19:40 • bursma
Nejdřív jsme čistili bez pasty, po nějaké době syn odmítal čištění, pak jsem zkusila elmex a začal pastu jíst, jinou nechtěl, Znervózňovalo mě složení, zkusila jsem dětský zubní gel od weledy a na ten se chytnul. Pro mě je důležité, že je přírodní v bio kvalitě a výhodou je, když mu ukápně, tak protože nepění, tak nešpiní :slight_smile:.
3. říj 2014 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Welledu, je jednoznacne nejlepsi. :slight_smile:
3. říj 2014 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Markét, já mám skoro 11 měsíčního syna a vyrostly mu první zuby. Vřele doporučuji zubní pastu od Weledy. Díky bylinkám je možno jí polykat (což dělají všechny malé děti). Hlavně ale díky přírodním substancím dochází k odstranění plaku, což je super. Nevím, jak ty, ale já tedy s manuálním čištěním zubů bojuju:slight_smile: Tahle pasta dětem chutná a dlouho vydrží:slight_smile:
12. pro 2014 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Źádnou :slight_smile: I jsem někde četla, že zubní pasta není k čištění vůbec důležitá a malá je zvyklá čistit si zoubky bez ní. Akorát u babičky dostává Perličku, ale musím říct, že si fakt nejsem jistá, jak často si tam ty zoubky čistí...(je jí 21m a sama si nevzpomene a mám takové podezření, že babička na to taky občas hodí bobek; radši se neptám a doma je to automaticky a zuby by si nejradši čistila při každém mytí rukou :grinning:).
13. pro 2014 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Příspěvek obsahoval neférovou reklamu, proto jsme jej odstranili.”
14. led 2015 v 15:58 • marie_s66
Weleda :slight_smile: muzu jedine doporucit, polykat se muze bez problemu.
9. únor 2015 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když jsem měla kluky malé, o žádné úplně bez fluoridu jsem nevěděla, tak jsme zpočátku čistili bez pasty, poté s troškou o obsahu fluoridu 250ppm. Nyní mohu doporučit dětskou BIO pastu od Jack n Jill bez fluoridu.
17. únor 2015 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
elmex
17. únor 2015 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Používáme zubní gel od Weledy a zubní pastu Benjamínek od Nobilis Tilia. :grinning:
10. srp 2016 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě podotýkám,že hlavně Benjamínek dětem dost chutná,takže je dobré ho schovat,aby dítko v nestřeženém okamžiku pastu nezbaštilo...
10. srp 2016 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dětský zubní gel od Weledy, přírodní, může se polknout. A je bez fluoridu.
14. srp 2016 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za nas zatim nejlepe osvědčená BioRepair. Bez fluroidu, je vyborna.
Musíme cistit s pastou, male po vysokych horeckach hodne krvacely dasne a s pastou je to preci jen jemnejsi cisteni nez na sucho...
15. srp 2016 v 01:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek