Dětská zubní pasta. Jakou co nejšetrnější a přírodní zvolit?

Zodpovězené
5. pro 2019

Dobrý den,

naše zubařka na prohlídce v roce a půl dcery řekla, že máme začít používat zubní pastu.
Prosím tedy o radu, jakou zubní pastu zvolit, a to co nejšetrnější a přírodní, neboť nevím, jak budu učit dceru plivat pastu po čištění ven.

Moc děkuji.

Dobrý den,

pokud dcerka ještě neumí dobře plivat, můžete zvolit pastu bez fluoridů, např. Weleda. Pokud už je schopna pastu vyplivnout, doporučuji pastu Elmex pro nejmenší děti. Jak už ale píšu u jiných dotazů, zubní pasta je pouze doplněk, jakýsi bonus,. Nejdůležitější je dobře zoubky očistit kartáčkem, bez toho nepomůže sebelepší pasta.

Přeji Vám krásný den.
Magda Kováčová