Skládacia vanička typu Flexi Bath. Máte skúsenosť?

mia___
2. bře 2012

Mate niekto skusenosti so skladacimi vanickami typu FlexiBath? Ci ma zmysel ju vlastnit na cesty, ako dovolenku, alebo vozenie k starym rodicom hlavne z dovodu uspory miesta v aute. Nase dieta sa kupe denne a nie vsade sa da napustit jej velka vana.
(prosim nepiste, ze si mam kupit tu z Ikei, ze ma vyjde lacnejsie)

mooncaa
2. bře 2012

Taky koupu denně a vaničku jsem nikdy nikam nevozila. Příbuzní jsou civilizovaní a mají buď vanu nebo sprchový kout. V hotelech a penzionech také alespoň sprcháč najdu a na dovolenou pod stanem jsem vzala lavor, kde se mylo nádobí i dítko (postupně). Teda jednou jsem myla dítko i v umyvadle.

Navíc moje dítko by v této vaně dělalo takový bordel, že bych musela vytírat celou místnost a tahat tuto vaničku plnou vody si moc nedovedu představit. Pro mne by to znamenalo víc problémů než bez ní.

Nás je teda víc, tak zbytečnosti sebou se snažím moc netahat, abychom se vešli do auta.

kiwikzk
9. dub 2012

Taky by mne zajímaly zkušenosti. Máme malý byt a tahle vanička se mi zdá dobře skladná. Tak nevím jestli jít do vaničky nebo belíčku. Jestli ji někdo máte, napište 😉

madormi
9. dub 2012

@mia___ máme a je super- používáme jak doma tak na cestách, nenašla jsem žádné mínus

prinzesz
10. dub 2012

ja som si ju tiez objednala, ale skor kvoli uspore miesta doma 🙂 kamoska ma a max spokojna.. ja som ju povodne chcela prave kvoli tomu ze mame dve domacnosti tak nech nekupujem dve vanicky ale nakoniec sme predsa len kupili v ikei taku tu obyc a tuto skladaciu 🙂

kiwikzk
10. dub 2012

No tak já do ní asi půjdu. I partnerovi se docela líbí. Taky oceňuje tu skladnost což my v našem malém bytečku maximálně potřebujeme.

lena.k
30. dub 2012

@madormi @kiwikzk Ahoj, taky o ni uvazujeme, ale mame trosku strach z toho, zda vanicka vydrzi opakovane skladani a rozkladani, rekneme 4× tydne. Rekli byste, ze je to OK, nezacne to casem nejak praskat? Diky

jennyska
14. led 2014

Ahoj @mia___ @lena.k @kiwikzk @prinzesz @madormi @mooncaa a ostatní maminky 🙂

Mohly byste se podělit o své zkušenosti s koupáním miminek v kyblíčku nebo vaničce do naší Wiki knihovničky Modrého Koníka, kterou si tady s maminkami společně tvoříme? 🙂

Tím, že svou zkušenost vložíte do https://www.modrykonik.cz/detska-vanicka/ pomůžete ostatním maminkám, které zvažují, co pro dítě pořídit, nebo jsou jejich děti při koupání plačtivé, nesvé a na MK hledají Vaše cenné rady, tipy, zkušenosti.
Jaké máte s koupáním v kyblíčku/vaničce zkušenosti? Jakou vaničku/kyblíček máte? Jak jste vyřešili pláč při koupání miminka? atd.

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji Vám hezký den! 🙂
Janča

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: https://www.modrykonik.cz/wiki/all

madormi
14. led 2014

@lena.k skladala jsem denne rok a v poho

evaamy
20. zář 2014

do jakého věku se používá a kolik stojí?

lilibeth
20. zář 2014

Já jsem o ní v době narození malé vůbec nevěděla, jinak bych si ji bez přemýšlení koupila ... ale pak jsme vozili k tchýni naši klasickou vaničku (tchýňka má jen sprchu a neskutečně malinkou koupelnu, takže s miminem se tam ani manipulovat nedá). Do vaničky jsme nakonec vždycky naskládali všechny věcičky na malou a používali ji místo kufru 😀
U druhého to budeme dělat stejně.

niccky.z
5. pro 2014

@madormi do kdy ste pouzivali vanicku??

polaks
5. pro 2014

My sme mali klasickú a používali sme do dvoch rokov.

niccky.z
5. pro 2014

@polaks no ta by nam asi vyhovovala najlepsie aka je jej dlzka??

polaks
5. pro 2014

@niccky.z jej to neviem,mám ju už na povale,ale môžem v priebehu zajtrajška zmerať a dať vedieť.Každopádne je to úplne klasická vanička,ktorá sa vyrábala ešte za nás aj v oranžovom prevedení.Keď som ju videla v obchode,neváhala som ani chvíľu,bola najlacnejšia zo všetkých a pri tom najväčšia.

xdany
5. pro 2014

@niccky.z Otázka ne na mě, ale máme flexibath a používali jsme dokud nezačal sedět s newborn support, teď už se koupe ve velký.

niccky.z
5. pro 2014

@polaks no prave ze zohnat teraz taku je problem vsetko su malicke 😀

niccky.z
5. pro 2014

@xdany no my mame ted 61cm a koukam ze ta flexibatch ma 67cm tak nevim zda neni mala protoze to co mame je nam uz pomalu male a to mame 2.5mes

xdany
5. pro 2014

@niccky.z Tak dokud nesedí, tak v newborn supportu se tam vejde, Teodora bavilo do ní kopat nohama, a pak už bude sedět. Jo, jinak Teodor měl kolem 67 cm, když šel do velký vany.

zyoma
5. pro 2014

Ahoj, dcera ma 2,3 roku a pouzivame tu vanicku porad. Fakt bezva vec! Pouzivam ji i jako kos na pradlo 🙂
Dcera je v ni strasne spokojena, neni pravda, ze je mala. Kdyz se napusti vodou, tak se zaroven rozsiri... Fakt doporucuju.