Sex v těhotenství, jaký máte názor?

lucy915
21. říj 2016

Ahoj holky, než bych to našla a jistě tu taková diskuze už je, ale chtěla jsem se zeptat, co říkáte, nebo jaký máte názor na sex v těhotenství? Respektive v prvním trimestru? Děkuji za odpovědi 🙂

kariii
21. říj 2016

Pokud nejsou žádne problemy, tak uplne v pohode od zacatku do konce těhotenstvi 😉

deniska1990
21. říj 2016

Ahoj, my sex normálně v prvním semestru provozovali. Sice né tak často, protože jsem byla hodně unavená a nafouklá. Ale všechno bylo bez problémů 🙂

lajla
21. říj 2016

Pokud nejedete v čínské medicíně, nemáte potíže...tak dle chuti😉

lenatu
21. říj 2016

@lucy915 Ahoj, jelikož jsem neměla žádné komplikace tak sex byl až do 7 měsíce ok, pak mi "přes noc 😀" narostl pupík a už to bylo horší, ale člověk musí být kreativní a opatrný 🙂. Pokud je vše v pořádku a ty se cítíš dobře, tak bych se ničeho nebála 🙂.

lucy915
autor
21. říj 2016

děkuji, raději se ujistím dnes jsem totiž dostala hroznou chuť na sex, tedy to bylo před pár hodinami, tak jsem se chtěla jen ujistit zda malému nic nehrozí, nerada bych o to přišla, jsem pomalu v 10tt, tak bych nerada něco pokazila, miminko to bude moje první 🙂

kariii
21. říj 2016

@lenatu pres noc narostl pupik 😀 😀

@lucy915 bat se nemusis, miminko je chranene, pouze kdyby si mela nejak rizikove, ale to uz by te upozornil doktor 🙂

yerry
21. říj 2016

@lucy915 ahoj v prvnim trim naprosto v pohode teda kdyz mi zrovna nebylo blbe 😢. Na zacatku druheho jsem zacala krvacet a tak jsme meli utrum ale pak to prestalo a bylo pomalu povoleno. Provozujeme i nyni i kdyz uz jd to vzhledem k brisku slozitejsi ale dokud to pujde provozovat budem. Nevidim na tom noc spatneho, naopak to navozuje dobrou naladu a tim celkove prijemnou atmosferu a klid v rodine 🙂.... frekvence uz neni takova jako za byvala ale porad je to dostacujici 😀

pidalka12
21. říj 2016

@lajla jak to myslíš, pokud nejedou v čínské medicíně? Ja, ze jsem v jela 🙂 před IVF...

viridie
21. říj 2016

@lucy915 Ahoj. Pokud máš fyziologické těhotenství, tak směle do toho, po porodu nebude totiž na čuňačiny ale vůbec čas ! 🙂

lenatu
22. říj 2016

@kariii No fakt, mě furt všichni říkali kam to dítě dávám 😀 no a padnul 7. měsíc a manžel mi jedno ráno říká..,,teda lásko ty už máš pupíka!" No a pak už jsem se cítila jak chodící Titanic, ale byla jsem moc šťastná, že já konečně taky 😀..

mixinkah
22. říj 2016

Určitě bych se toho nebála, s manzelem sme to měli stejné, vse bez problémů bohužel poslední 2 tydny mám sílene bolesti v kyčlí a vystřeluje mi bolest do bederní páteře,takze teď nemám ani pomyšlení na jakékoli mazleni. Takže užívej, dokud tě nic neboli 😊

lajla
22. říj 2016

@pidalka12 tak určitě víte, že podle čínské medicíny no sex v prvním a třetím trimestru😉

pidalka12
22. říj 2016

@lajla tak tohle nevím 🙂 ja jsem se věnovala čínské medicíně před IVF, jak jsem psala. Pak se ale zjistilo, ze v mém přidáte je čínská med. zbytečná-nepomuze. Takže jsem zase moudřejší :D

lucy915
autor
24. říj 2016

@yerry krvácet? To by mě asi trošku vyděsilo :(

cizinkaa
24. říj 2016

@lucy915 Ale nemůžeš si myslet, že bylo krvácení způsobený sexem. 🙂 Prostě když máš chuť - sexuj, když nemáš chuť - nesexuj a víc neřeš. 🙂 Miminku se stát nic nemůže. 🙂

yerry
24. říj 2016

@lucy915 trochu? Byla jsem naprosto v pasti. Frcela jsem na pohotovost. Vylo to v sobotu. Doktor rekl ze je vse ok a nic tam nevidi. Do papiru mi napsal hrozici potrat a poslal mne domu. Po vyetreni to bylo horsi a tak jsem na pohotovost frcela jeste ten fecer znovu a opet vse ok....
Krvaceni z nazjistene priciny. Ta dva dny hsem sla na prvotrimestralni screening a vse ok a za dalsi dva dny bezna kontrola opet vse ok. Trvalo to asi 3 tydny a pak to skoncilo. A mohli jsme pozvolna a opatrne zase zkusit tuleni 🙂

lucy915
autor
24. říj 2016

@yerry no ani se nedivím že si byla v pastí, mě by asi hráblo nebo bych si asi rovnou "hodila"

packaf
24. říj 2016

Holky, dopřejte si to, dokud můžete! 😀 jen co mi narostlo bříško, tak manžel měl strach, že by mrňouskovi ublížil a že už to není normální, prostě břicho = překážka a měl strach se mě dotknout 😀 já na něj mám chutě pořád a to mám 3 týdny do porodu, někdy bych z něj strhala snad ty trenky zubama 🤐 ... v 2. trimestu to nešlo, byly problémy. Takže pokud nemáte komplikace, tak jo ......

yerry
24. říj 2016

@lucy915 to si porad opakukes ze je neco blbe a hned si zase rikas ze ne to bude dobry.... ale ja nekde hluboko fakt citila ze to vyjde. Mam za sebou 2x zt a vzdy jsem mela oicit ze tehu neni uplne dobre a a kdyz jsem vekala dceru a i ted tak jsem proste vedela ze to klapne. Je to takovy asi sesty smysl.... nebo co ale ta bezmoc, kdyz se neco deje je hrozna.

.

kaculik007
28. bře 2020

Obnovuji..... Jak to máte se sexem po IVF? Jsem po KETu 7tt, od transféru sex nebyl a chut by byla 😊 doktoři nic neříkali a já jsem se nějak neptala....

petula.bir
28. bře 2020

@kaculik007
Pokud je chuť a neboli tě to tak myslím, že není problém 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru