Jaké máte příznaky těhotenství?

bublina95
16. led 2018

Ahoj holky chtela bych se zeptat jake mate nebo jste mela priznaky tehotenstvi po ovulaci bolest pod briskem atd. MS mam dostat 27.1. Dekuji

Snažilky

milisent
16. led 2018

@bublina95 tyden po ovulaci jsem mela husty bily hlen a boleni v podbrisku a prekvapive mi vsichni hrozne lezli na nervy + k tomu natekle bolave prsa, ale to vsechno, krome toho hlenu, jsem pripisovala k PMS. Nakonec cca 9DPO byl duch na testu. Drzim palce 🍀

zlorenka
16. led 2018

Zacpu a natekla/enormne bolava prsa :D

bublina95
autor
16. led 2018

Bily kremovy hlen mam taky prave a boli me pod briskem

bublina95
autor
16. led 2018

Ale bolava prsa nemam a mam takovy tlak kolem kycli

geee
16. led 2018

Vůbec žádné 🙂 Až pak v době, kdy měla přijít MS se mi udělalo špatně a dlouho mě tento pocit neopustil :D

geee
16. led 2018

I když jak nad tím přemýšlím, vlastně jsem si myslela, že mi MS přichází, protože mě bolelo v podbřisku 🙂

bublina95
autor
16. led 2018

Tak uvidime ja foufam ze to po dlouhe dobe konecne vyslo 🙂 mam pocit jak bych mela horecku😀

bublina95
autor
16. led 2018

@geee prave se jeste citim jak bych mela horecku a zaclo to dneska a vcera jsem byla v pohode..

odula
16. led 2018

mě začala strašně pálit zaha a bylo mi na zvracení. myslela jsem že mám střevní chřipku pac jsem tehu nečekala. no pak jsem měla pozitivni test a pálení záhy a těžká nevolnost se mě pustily až za pět měsíců... 😁 ale tentokrat to bylo fakt snad od nidace ...

bublina95
autor
16. led 2018

@odula takze by tyhle moje priznaky mohli souviset s tehotenstvim?? 🙂

pavca1965
16. led 2018

Já měla jakoby vnitřní horečku a taky nateklý spodek

bublina95
autor
16. led 2018

Dneska se taky citim jak bych mela horecku a to se mi jeste objevil opar co nikdy nemivam

bublina95
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
bublina95
autor
16. led 2018

Tak dneska jsem ho skusila a nevidim tam nic...jeste pockam a za tyden skusim zas ale pod briskem mam jak by se chystala MS tak uvidime

moxha
17. led 2018

Ahoj.Tak já měla pozitivní ovu test minulou středu,ale sexík byl jen minulé pondělí.Tudíž vúbec netuším zda je nějaká šance na úspěch.Včera mě dost boleli prsa ( dnes je cítím míň) a mám bolesti v kříži( což mám před ms vždy).Ta se snad nedostaví 25.1.
Jinak ve tvém případě si myslím,že na test je moc brzo...

bublina95
autor
17. led 2018

No rikali ze tak az o vikendu by mozna neco mohlo byt tak uvidime