Produkty Energy pro děti - máte zkušenosti?

1pipa
22. lis 2014

Ahoj, řeším stále nemocné děti (3r a 1r) a sháním zkušenosti maminek s produkty Energy. Byla jsem na konzultaci, bylo mi doporučeno pro oba Grepofit drops a Drags imun, ale nejsem si jistá jestli ročnímu vůbec dávat. Navíc si nejsem vůbec jistá, jestli dávat množství, které mi bylo doporučeno. Od září jsou stále nemocní. Zadní rýma, kašel, pak se rýma spustí, mění barvu....v nose jim z výtěrů zjistili streptokoka pneumonie, menší dostal atb a starší Pamycon, ale už zase začínají kašlat a začíná trošku vodová rýma 🙄 U Grepofitu mi bylo doporučeno dávat 15kapek 3x denně před jídlem, po odeznění příznaku nemoci snížit na 5kapek večer a Drags Imunu 3kapky 3x denně. Mě se to zdá moc. Navíc se mi zdá, že se starší začal potit a je unavenější. Mladšímu jsem to dala jednou a rozhodla se, že počkám na více info, přece je to ještě mrně a na to, že je v Drugs Imunu alkohol, tak se mi to množství zdá přehnané. Co vy na to???
Roční je na tom hůře. Už prodělal jako třítýdenní miminko sepsi a zánět ledvin, pak zánět moč. cest, stále měl E.coli v moči. Když toto ustoupilo, tak začal trpět na horní cesty dýchací, neustále má zánět nosohltanu, záněty uší a tu rýmu. Teď mu dělali krevní testy a zjistili snížené Iga a chudokrevnost. Atb už měl požehnaně, nemocný je pořád. Musím se objednat k imunologovi, ale chtěla bych mu dávat i něco přírodního, Energy mi bylo doporučeno, ale sháním info od více maminek, které produkty vyzkoušely, názory, postřehy....prostě všechno.
Jinak jsme ještě zkoušeli homeopatika. Maminky, budu vděčná za každý příspěvek, názor a pokud se najde někdo, kdo měl s mrnětem podobné problémy, tak budu moc ráda.
Petra.

lu777
22. lis 2014

@1pipa já jsem dávala starším Grepofit ale ten v globulkách.... pomáhalo mu to docela..... to bylo při kašli... na hrudních jsem mu mazala tymiánovou mast od Justu... a zvlhčovali jsme hodně...
ten Grepofit Drops neznám, ale super zkušenost mám s Grepofit spray, ten mně párkrát zabral na obr bolest v krku jako jediný (jen se musí vydržet a prostě stříkat často a po stříkání nejíst a nepít)....

jinak jsem dávala ještě Fytomineral a Skeletin když měl růstové bolesti a to zabralo skoro hned 🙂

já jsem toho od Energy brala vícero, dlouhodobě Fytomineral a Spirulina/Barley a s tím mám výbornou zkušenost... a doma kdeco mažu Artrinem, teď zrovna uzliny při náběhu na nemoc a vypadá to dobře....

jinak já mám sklony k pocení lehce, ale DragsImun mi nevadil... s tím pocením je to těžké, někdy je pocení následek toho, že je tělo oslabené.... já na to čaje apod. co mají vyvolávat pocení při nachlazení reaguju dost rychle, ale u mě je rychle výsledkem zchvácenost, takže se těch potícím bylinám vyhýbám.... ale jak říkám, DragsImun mi nic takového nedělal a to jsem citlivka...

při opakovaném nachlazení jsem dávala dlouhodobě laktobacílky (Swiss) a dohlížela, aby dost pili....a moc jsme nechodili ven, měli oslabenou imunitu, takže jsme byli doma jednu nebo dvě zimy skoro pořád, postupně jsme si zvykli... hodně pak pomohlo plavání a taky jsem dával čerstvé džusy z ovoce a zeleniny...

zabzulka
22. lis 2014

@1pipa s Energy jsem moc spokojená, malý užívá Vironal a do školy mu stříkám na triko Spiron. Když na něj něco leze, natírám ho Droserin krémem a dávám mu Grepofit. s DragsImun u tak malých dětí nemám zkušenosti, naposledy ho užívala moje máma, když měla problémy se zubem a vyléčila se. Pokud vidíš, že má problémy (únava, pocení) může jít o reverzní reakci a to pak je třeba přechodně snížit dávkování než to přejde.
Jinak mladému ještě dávám Vitamarin na soustředění a na jaře Chlorellu. Bývá nemocný opravdu minimálně, jsem ráda.

1pipa
autor
22. lis 2014

@lu777 Děkuji. Já jsem si myslela, jestli to pocení a únava není z toho vysokého dávkování grepofit drops. Ono je to v podstatě to samé jako Grepofit, ale je to v kapkách, čili pro menší děti. A je tam právě alkohol. Zkusím pro staršího spíš koupit ty tobolky, on mi to spolkne.
Fytomineral mám taky v plánu později dokoupit, třeba by to malému pomohlo lépe vstřebávat z potravin to železo a nad tím Grepofit sprejem jsem taky uvažovala, často nás pobolívá v krku, štípe? Snesou ho děti?
Artrin taky mám a kluky mažu, hlavně teda mladšího, v oblasti hlavy, uší a hrudníku. Ještě chci pro mladšího dokoupit Audiron do oušek. Ale všechno je děsně drahé, tak sonduju, jestli to zkušenější doporučí.
Jo a laktobacílky od Swissu dávám, ven nechodíme teď vůbec, staršího jsem musela stáhnout ze školky do odvolání, do kolektivu vůbec 😒 Ještě dávám při nemoci mladšímu Colostrum od LR a měsíc jsem jim dávala Aloe vera gel od LR. Ale asi nemá cenu všechno míchat dohromady, abych jim spíš neublížila. Popravdě nevím, co si vybrat, jaký produkt pro koho zvolit, každý doporučuje něco jiného. Hlavně mi jde teď o toho mladšího, protože už měl za ten rok atb více, než tříletý. Má sklony k častým zánětům a i když ostatní členové rodiny zvládnou virózy během tří dnů, tak on to vždycky odnese zelenou rýmou, zánětem v uchu a zánětem nosohltanu ☹

1pipa
autor
22. lis 2014

@zabzulka a kolik prosím dáváš při nemoci toho grepofitu a drags imunu?

lu777
22. lis 2014

@1pipa Grepofit pálí ale velmi mírně 😉 mně pomáhá na bolesti krku jako jediný, pak už jen jeden sprej ale ten pálí jako čert, to není pro děti...

Audiron doporučuju vřele, s tím mám opravdu super zkušenost... dávala jsem na uši preventivně denně - mazala jsem 3x denně před a za ušima...a sem tam jsem kápla na takové ty ušní tyčky a tím jsem uši vytřela (mladší měla záněty uší pořád dokola než jsme tohle objevili)...
a mně zabírá jako jediná věc na opary....

naprosto Tě chápu, je to děs.... ale věkem se to zlepší, jen fakt vydrž... do těch zhruba 5 let se imunita hodně vyvíjí 😉 hlavně ať dost spí, pijou a ať je doma klid... probiotika dlouhodobě moc pomohla staršímu...

teď už jsou větší a když na ně něco začíná lézt tak jim lupnu MultiImun Akut, takové cucací tablety to jsou a s tím mám super zkušenost... mladší jsem dávala dřív půlku tablety teda.... většinu věcí tím odrazíme hned v začátku 😉

my si toho prošli hodně, já taky, měla jsem chron. zánět dutin, byla jsem i na operaci... teď beru od imunoložky Luivac a mám doma po ruce pořád Aerius a jak něco začne tak ho hned dám, protože já mám zánět dutin ihned, ze sebemenší rýmy....

jinak jako prevence je výborný i Balneol do koupele... u mě o to děti žebroní, používali jsme na nespavost, nachlazení, posílení imunity, nervozitu... dávám když se ještě nic nerozjíždí ale jsou takoví bledí, oslabení a něco se mi nezdá...

nessik
22. lis 2014

@lu777 omlouvám se, že sem lezu, je to trochu off topic, můžu se zeptat, jak se ten chronický zánět dutin projevuje a pomohla Vám ta operace? Klidně do IP, moc děkuji.

zabzulka
22. lis 2014

@1pipa já mu dávám grepofit v kapslích, už je velký, tak to spolkne, dostává tři denně, Drags Imun jsem mu ještě nedávala. Audiron je fakt super, když byl menší, míval záněty, tak jsem ho mazala, je dobrý i na uzliny. Jo a perfektně zabírá na záněty v prsu, tak si ho pro sebe koupím až bude čas 🙂 teď v těhotenství si mažu břicho Cytovitalem, jím Probiosan a Vitamarin. Ze začátku, když jsem byla unavená tak ještě Fytomineral.

1pipa
autor
24. lis 2014

@lu777
@zabzulka
holky a ten Audiron jste nekapaly přímo do uší? Jenom jste mazaly kolem uší a vytíraly tyčinkou? Já ho dnes koupila a je tam psané, že při zánětech a bolestech uší, se má kápnout do ucha a ucpat vatovým tampónem namočeným v Audironu. Roční si sahá od včerejška často na ouško, takhle to u nás vždycky začíná, tak mu to chci zkusti tím Audironem rozehnat...
Když jsou děti nachlazené, tak je dobré je tím Audironem mazat na krku a dutinách? Nebo je lepší mazat Artrinem?

lu777
24. lis 2014

@1pipa chvilku jsem kapala, ale přišlo mi, že je to dost husté a vazké.... neměla jsem dobrou zkušenost tohle dělat když už to začínalo... lepší odezvu mělo potírat takhle preventivně - na začátku 3x denně pořád (měla záněty dokola, takže jsme to takhle prostě jeli, natírala jsem bez ohledu na to co se dělo)... a pak jsem po několika měsících (jaro) přešla na 3x denně při sebemenší rýmě 😉

Ad nachlazení a krk - mně na dutiny pomohla nejvíc bohužel až operace, jinak na bolesti Artrin (víc než na to doporučovaný Droserin kupodivu)....
někdy mažu tím, někdy tím, co mi padne pod ruku... obojí zabíralo mi přišlo...

každopádně na bolest v krku Grepofit spray nikdy nezklamal a to jsem měla jednou mega bolest... ale řekla jsem si, že k dr. nepůjdu dokud to aspoň 2 dny nezkusím s Grepofitem spray a stříkala jsem první den snad 10 x 😝 druhý o kus míň a pak už se to začalo zlepšovat... ale musela jsem stříkat i po odeznění bolesti, aby se to nevracelo... fakt to funguje, jen se toho musí dát prostě dostatek asi....

lu777
24. lis 2014

@1pipa jinak mně Artrin zabral snad na všechno - bolest kolen, PMS, bolest při ovulaci, podpora při bolesti krku atd....

Audiron mám ozkoušený na uši, opary i dásně... na opar když dám ihned, tak se ani pořádně nevyrazí, je tam jen takový náznak 🙂

1pipa
autor
24. lis 2014

@lu777 Grepofit spray jsem na tvé doporučení dneska taky koupila 😉 Už jsem ho stříkla všem, nepíší na něm, že ho nesmí děti do 3 let, tak jsem ho stříkla i ročnímu. Je fajn, že má příjemnou chuť, aspoň je to bez boje.
Taky mi Energy poradci doporučovali při problémech s rýmou a hlavně tou zelenou, zaraženou, používat Artrin a ne Droserin. Říkali, že Artrin působí protizánětlivě a je proti bolesti, kdežto Droserin je spíš na lepší dýchání, uvolnění nosu, prostě že je slabší.
Audiron jsem dneska kápla přímo do ouška a uvidím, co to udělá. Snad mu tím neublížím 😖 On si na to ouško už docela často sahal a nakapala jsem to i na vatovou tyčinku a vytřela jim tím nosy. Snad to bude zabírat. Mám pocit, že atb jim od pneumokoka nepomohly a obávám se, že obvodní bude chtít nasadit jiné ☹
Díky za postřehy a dobrou noc.

lu777
24. lis 2014

@1pipa jestli si fakt stěžuje na ucho, tak kromě Audironu namočit utěrku ve studené vody a přidržet za uchem... a za 5 minut třeba zase na chvíli... tohle nám kolikrát fakt stoplo zánět na začátku... 😉

pokud se to nelepší, tak radši dát čípek Nurofen (ne Paralen, Nurofen je proti zánětu), i kdyby neměl teplotu...

já od té doby co jsem zkombinovala Audiron s tímhle, tak jsme asi tak 15 x rozehnali zánět ucha.... postupně se to díky používání Audironu preventivně zlepšilo a náběh je už jen při silnější rýmě, ne při každé, díky bohu!

tim2
26. zář 2015

Neznáte někdo grepofit nosol aqua? Narazil jsme na něj zde http://www.pupalka.cz/329-grepofit-nosol-aqua/ . Je to něco nového, nebo naopak už se to nevyrábí? Nikde jinde jsem to nenašel. Na dotaz mi asi hned neodpoví když je dnes sobota. Díky

lili3232
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bachovy_esence_poradna
24. kvě 2016

@tim2 Grepofit nosol Aqua je nový zhruba od roku 2015 😉
zvlhčuje sliznici, je to prevence proti rýmě, výborné např. při práci v klimatizaci nebo sušším prostředí...

jde o kombinaci vody z termálů, kyseliny hylauronové a bylin (šalvěj, myrta, šišák atd.)

vím, že reaguji hodně pozdě, ale kdyžtak se ptejte, jsem poradce pro Energy a také pracuji s Bachovými esencemi

hejsa
12. srp 2016

Pipo,kde žijete- v jakém městě nebo kraji? Kvůli tomuhle bych se přestěhovala,očividně to Vašim dětem nesvědčí na tomhle místě.Jen můj názor. 😕

ivulunka
13. říj 2016

@bachovy_esence_poradna Dobrý den, mohu se prosím zeptat může grepofit drops i roční dítě (teď čerstvě)? Dala nám jej homeopatka a máme dávat 1 kapku do trochy vody 1x denně. Je tam ale alkohol. Ale v tak malém množství to prý nevadí tak se chci jen ujistit 🙂 Jinak syn má sníženou imunitu, už přes půl roku kašle, prý možná astma z refluxu. Doporučila by jste mi ještě něco pro něj kromě grepofitu? Teď má momentálně opět rýmu (tu měl od 1 týdne až cca do 3 měsíců) od té sme měly přes léto klid, ale zase začal kašel v cca 5 měsících. Moc děkuji.

bachovy_esence_poradna
14. říj 2016

@ivulunka Dobrý den, ano, může Grepofit drops.
jinak je určitě lze podpořit víc léčení a regeneraci, ale i prevenci, protože ty příčiny bývají smíšené: psychické i fyzické... kdyžtak mi napište zprávu 😉

jannie88
3. lis 2016

@bachovy_esence_poradna Dobrý den, prosím o radu. Chci dávat synovi kapičky grepofit drops na podporu imunity. Jsou mu 3 roky. Můžete mi doporučit davkování? A mohu mu to kapat třeba do šťávy? Děkuji 🙂

drndapetka
12. únor 2017

@bachovy_esence_poradna Dobrý den, mohla bych se prosím optat ohledně produktů Energy?
1) Mám dcerku (4roky), od té doby co chodí do školky, tak má opakované záněty nosohltanu - každé 3týdny už 8 měsíců. Zkusila jsem už snad všechno a nic ji nezabírá. Doporučila byste mi prosím něco?
2) chtěla bych i něco pro sebe - na únavu ( nejspíš chronickou, i když jsem vyspaná, tak se cítím vyčerpaná), na podrážděnost, výbuchy vzteku, roztěkanost.
Děkuji moc za radu 🙂
Kdysi dávno jsem užívama produkty od Energy a velice mi pomohly.

bachovy_esence_poradna
13. únor 2017

@drndapetka napíšu sz... každopádně na první lépe byliny, na druhé lépe esence... i když zdraví a psychika spolu hodně souvisí, budu se doptávat ve zprávě

redudas
16. únor 2017

@jannie88 dobrý deň. Mám syna 2,5 ročného, mám doma grepofit kvapky, koľko kvapiek ste davali vy trojrocnemu? My máme 16kg