Stres, nevím co s tím :/

davidekxd
8. dub 2018

Ahoj lidičky, mam poslední dobrou velký stres nwm už ani čím furt jsem pod nějakým stresem až strachem a nevim co s tim dělat, mam i dny ze ae obavám omdleni. Nevíte někdo o něčem co zabírá? Děkuju

pasiba
8. dub 2018

Jo. Prášky od psychiatra. Taky jsem to dřív před lety měla. Bála jsem se i jít do obchodu abych neomdlela. Někdy je na člověka toho stresu asi až moc aby to zvládl sám

veronikanel
8. dub 2018

Kdysi jsem měla to samé...Lékaři když neví nebo nechtějí vyšetřit pořádně,vše svedou na psychiku.Až náhodně se přišlo na to,že trpím na arytmie - moje srdce si buší normálně,ale do toho přidává další rány...A to způsobovalo tyhle stavy.
Nakonec jsem musela dostat léky,jelikož se mi dělalo zle při každém rozrušení a díky narození postiženého syna a x potratům to bylo dost často.Od té doby mám klid😉

lpch
8. dub 2018

@davidekxd netrpite nedostatkem horciku? Tyto stavy byvaji bezne, pokud je ho v tele malo. Zkuste si nasadit magnesium a uvidite, jestli pocitite rozdil.

zelenaesmolda
8. dub 2018

@lpch to je pravda,taky na to trpim ale ony ty tetanicke zachvaty muze taky vyvolavat ten stres,trosku zacarovany kruh 🙂

nikaak
9. dub 2018

Záleží jestli je to zdravotní problém nebo právě psychika. Pokud to jsou stavy úzkosti tak antidepresiva, popřípadne nějaké relaxační cvičení u psychologa

kafr
9. dub 2018

Občas se mi stává, že jsem jakoby na nervy ze všeho - startovací, vnitřní neklid... Pomáhá mi B-komlex, vitamíny B mají vliv na nervy.
Zkuste postupně, magnesko, B-KOMLEX, něco zabere, pít třezalkový (bacha má vliv na antikoncepci) a meduňkový čaj.
No a pak k Mudr...

berynka
9. dub 2018

hořčík

priefi
9. dub 2018

@davidekxd chybi Ti horcik, pokud po dobu tydne nezabere, tak jsi nejspis chudokrevna a chybi Ti zelezo. Ale podle toho, co pises, je to na 99%horcikem.

kbramborova
9. dub 2018

Nechci dělat reklamu, ale me zabralo Magne b6 relax. Je to vyloze na spaní, ale ne žádný drijak. Taky jsem byla nervózní a vystresovaná, ráno jsem si připadala jeste hur nez kdybych nespala. A pak jsem vstávala uplne v pohode a celkove jsem se cítila lip

babanci
9. dub 2018

Mě dost pomohlo najít si koníček, co mě zcela pohltil. Začala jsem šít. Jakmile pocítím vnitřní neklid a strach, zobnu si magnezium a sednu k šicímu stroji.

davidekxd
autor
9. dub 2018

@pasiba asi to tak vidím 😢 :(

davidekxd
autor
9. dub 2018

@lpch magnezium používám a jim 2x denně banán v čem je hořčíku dost též 😊

davidekxd
autor
9. dub 2018

@nikaak vidím to tak je to jak v rodině tak u lidi ze to nějak nezvladam za poslední měsíc :/

davidekxd
autor
9. dub 2018

@berynka používám magnezium a jim banány v čem se nechazí dost hořčíku aby Bylany optimální hladina díky magnezium je zvýšený

davidekxd
autor
9. dub 2018

@priefi používám uz

davidekxd
autor
9. dub 2018

@kbramborova Dekuju určité zkusím 🙂

pasiba
9. dub 2018

@davidekxd Ale na tom vůbec není nic špatného. Brala jsem je rok a zvládla jedno těžké obdobi. Od te doby je to super 🙂 troufám si tvrdit, že mě to nasměrovalo spravnym směrem a dnes vidim vše pozitivně 🙂