Stres na začátku těhotenství

amaliekvidova
23. lis 2016

Ahoj holky, jsem v 6.týdnu a měla jsem teď hrozně těžkou zkoušku, i když jsem se snažila uklidnit, tak to moc nešlo. Dva dny jsme měla takové to "nervózní břicho", kdy ho máte stažené. Měl někdo na začátku velké stresy a pak všechno dobře dopadlo?? 🙂

megynka13
23. lis 2016

Je hrozné, co dokáže mozek, ale nebála bych se 🙂 Své první těhotenství jsem zjistila asi až ve 4 měsíci a do té doby jsem pracovala, tahala těžké věci a vše bylo v pohodě. Teď už to vím od 8 týdne a jsem na prášky - pořád se hlídám, kontroluji, pořád přemýšlím nad bříškem, sleduji změny ... přemýšlím, že je možná lepší nevědět :D jelikož teď se také bojím ... Držte se ;)

terezs2716
23. lis 2016

Ahoj,já jsem hrozný střesař nebo to na mě asi hodně působí,před rokem jsem ve stresové práci potratila a to jsem nevěděla,že jsem těhotná. Letos se mi semlela celá vysněná svatba,kdy po hádce s tchýní,která nás chtěla rozeštvat,téměř ze svatby sešlo,neskutečná hádka,neskutečně stresující období a miminko vydrželo,zase jsem nevěděla,že jsem v tom,dlouho jsme se snažili a nešlo to...tím chci říct,že pokud to miminko má být,tak stres ho "nezabije",ale třeba posílí ;) teď jsem v 7. měsíci a čekáme holčičku, zatím vše ok (ťuk ťuk). Držím palce.

petra1612
23. lis 2016

Já jsem otěhotněla v únoru ve čtvrťáku, takže milion důležitých písemek, maturita, takže taky pořádný stres a bylo to úplně vpohodě 🙂

pikl
27. lis 2016

Taky se bojím stresu v těhotenství. Jsem teď v 5tt a mám hodně stresujici práci. Sice nemám zdravotní problémy, ale pořád řeším,jestli nejít radsi na nemocenskou 😒 na druhou stranu, jestli se rodí zdravé děti třeba v zemích,kde je válka,chudoba,atd.,tak by to ty naše měly zvládnout v pohodě 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru