Výrobky firmy Just, jaké se vám osvědčily?

tichackova
17. pro 2012

Ahoj holky, nedávno mi na rehabce doktorka doporučovala tymiánový krém a eucasol od firmy Just. Na co přesně a jak se to používá? A jaké další výrobky se vám osvědčily? Díky😉

bachovy_esence_poradna
16. únor 2017

jinak ano, tyto výrobky jsou často hodně koncentrované...
je dobré se nechat poradit, případně si věci nechat vytestovat nebo nejdřív začít nižší dávkou...
ono je i dobré pokud se poradce zabývá vícero systémy, každý má nějaké slabiny, je dobré občas kombinovat a opravdu k tomu přistupovat vysoce individuálně...

jabadabadoo
16. únor 2017

@bachovy_esence_poradna psala jsem tu odkaz na skupinu,kde je vse uvedeno i konkretni osoba/y.Kdo chce, najde, nepotrebuji tu zde byt zablokovana, ze delam nekomu reklamu apod. To je ode me vse. 🙂

bachovy_esence_poradna
16. únor 2017

@jabadabadoo myslím, že v tomhle případě by nešlo o reklamu...

pokud máte informace včetně zdroje, budu ráda, když mi je pošlete do zpráv
děkuji

verunka85
25. únor 2017

Dobry den, mam olej z jedle bistricke id Just , muzete mi poradit jak muze uzivat dvoulete dite?? Stale ma problemy s pruduskami(zanet prusek a zapaly plic).. muze se uzivat vnitrne? Kolik kapek do caje?dekuji

zdenka_novotna
25. únor 2017
Uživatel zdenka_novotna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zdenka_novotna.

@verunka85 U tech eterickych oleju se pozivani povazuje za nejmene vhodnou formu uzivani. Tady bych doporucovala inhalace, obklady ci aroma lampu. Pokud chcete, muzu do zpravy poslat podrobnejsi info vyuziti a davkovani 🙂

verunka85
26. únor 2017

@zdenka_novotna dekuji, prosim prosim o radu do zpravy a doporuceni, rada bych si poridila eucasol , olej z jedle a tea tree olej pro dceru ( 2r) - lze ho pouzit jako prevence proti nemocem kapku denne na lzicku?pry je to prirodni antibiotikum?, ma se pouzit jen v nemoci a nebo ho muzu davat i jako prevenci /kapku denne?dekuji

zdenka_novotna
26. únor 2017
Uživatel zdenka_novotna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zdenka_novotna.

@verunka85 zitra poslu info ju 🙂

kami1984
26. únor 2017

Mě se osvědčil eukasol,bodlákový olej a pak krém tea tree,levandule a tymián.

brunetka11
26. únor 2017

@verunka85 Vhodnější je namočit plenu či ručník a při spaní přehodit přes topení či rantl postýlky.

brunetka11
26. únor 2017

@verunka85 Eucasol se nesmí používat při kašli. Je vhodný při rýmě či nevolnosti.
Oleje používej spíše formou rozetření kapky na hrudník nebo kapku do aromalampy.

lvicek2000
26. únor 2017

@brunetka11 proc se nesmi pri kasli?

brunetka11
26. únor 2017

@lvicek2000 Protože je dráždivý. Měl by tě o tomto informovat každý dobrý prodejce JUSTu, když to jej prodává.
Je to jedna ze základních informací při školení.

lvicek2000
27. únor 2017

@brunetka11 no neinformoval. A prijde mi to celkem teda blby, kdyz je vhodny pri ryme, jenze me deti maji temer vzdy k ryme i kasel. Takze ho v takovych pripadech pouzivat nemam?

zdenka_novotna
27. únor 2017
Uživatel zdenka_novotna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zdenka_novotna.

@lvicek2000 Eucasol při kašli ne, pokud je kašel, tak mazat Tymiánem a děti od 3 let mohou Tannen sirup, případně jsou tam vhodné éterické oleje i pro mladší děti. Základní použití a typy by měl poradce vždy předat, jak již je zmiňováno. Proto absolvují školení a výrobky musí znát a umět je správně používat 🙂

zdenka_novotna
27. únor 2017
Uživatel zdenka_novotna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zdenka_novotna.

Jen dodám, že když je kašel, tak lze také použít Eucasol a to buď inhalovat ústy z kapesníku nebo lehounce stříknout přes oděv na oblast hrudníku a krku 🙂 špatně jsem to pochopila, jakože ho nesmíte vůbec používat, ještě jsem se pro jistotu dívala do své chytré pracovní knihy 🙂

brunetka11
27. únor 2017

@lvicek2000 Na kašel je vhodný ten tymiánový krém (při jemnější formě a pro podporu spaní je fajn i levandulový krém) a pod to ještě lépe Olej z 31 bylin. Ten je také výborný na navlhčený ručník při spaní.
Ty krémy je potřeba předem ozkoušet - na předloktí jemně máznout - pokud nebude reakce (jsou opravdu silné), pak namazat hrudník (roztírat od středu ven) a záda.

Tymián je dobrý i při horečkách - namazat plosky nožek a kolem kotníků - stahuje horečku dolů.
Stejně tak je dobrý na plynatost a bolení bříška - mazat velmi jemně ve směru hodinových ručiček.

verunka85
27. únor 2017

@brunetka11 prosim a co treba tea tree olej davat detem pri nemoci na lzicku ??pdy je to antibiotikum?mate s tim zkusenost? A chtela bych taky do aromalampy jedli bistrickou, aby dcera doma lepe dychala , da se taky dat do koupele a nebo na vlhky rucnik k posteli?dekuji

lvicek2000
27. únor 2017

@zdenka_novotna Tak ted to s tím Eucasolem nechápu, v jedné zprávě píšeš že při kašli ne a v druhé že lze při kašli inhalovat i stříkat na oděv. Tak jak? 😅
@brunetka11 Já už Just používám hodně dlouho, mám tymián doma i olej 31 bylin a spoustu jiných věcí, ale o tom eucasolu jsem to netušila

zdenka_novotna
27. únor 2017
Uživatel zdenka_novotna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zdenka_novotna.

@lvicek2000 Já to špatně pochopila, jakože bylo sděleno, že se nesmí vůbec používat, jako lepší věc na kašel byly doporučeny jiné produkty 🙂 Samozřejmě lze, jen nám osobně sedí tyto další produkty při kašli 🙂

brunetka11
28. únor 2017

@verunka85 Do koupele preferuji jejich koupele, ta s echinacinou (ta teď v nabídce není) a tymiánová jsou u nás top.
Ta jedle je vhodná i na navlhčený hrudník.
Mně se výborně osvědčil pomerančový olej do aromalampy - krásně spouští dětem rýmu.
Plus je skvělý do perníku - muž nesnáší nastrouhanou kůru - odhalí i mikroskopické množství - olej mi prochází 😀 A do pralinek je ideál.

brunetka11
28. únor 2017

@brunetka11 ne hrudník, ale navlhčený ručník - mobil :-/

zdenka_novotna
28. únor 2017
Uživatel zdenka_novotna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zdenka_novotna.

@brunetka11 Echinacinova a Santalova esence prave v mimoradkach jsou 😉

verunka85
4. bře 2017

@monika6e dobry den, muzu vedet , jak olej z jedle bistricke pouzivate na dite proti chripce?? Aroma lampa,koupel ?? Mam ho doma nove , dcera bylaporad nemocna..dekuji

anniesfibis
4. bře 2017

tymianova mast pusobi vdechovanim nebo absorbci pres kuzi? diky

zdenka_novotna
4. bře 2017
Uživatel zdenka_novotna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zdenka_novotna.

@anniesfibis obojim 🙂

gatakia
7. bře 2017

@verunka85
Ahoj reagují na Tvůj dotaz ohledně Tea tree oleje od Justu. Ja ho dávám malej i vnitřně, je super na zelenou rýmu, v kombinaci s mořskou vodou.
Mam vyzkoušeno v kombinaci Tea tree a citronový olej na různé streptokoky v krku i v nose .🙂

verunka85
8. bře 2017

@gatakia dekuji, a kombinace tea tree a citronovy olej na streptokoky v nose a krku davate detem jak??dekuji

ija1
8. bře 2017

Mužů prosím zkušené poradce poprosit, co na horečky ? Mám bodyfresh, ještě něco?

gatakia
8. bře 2017

@ija1
Na horečku funguje Tymiánový krem namazat plosky nohou raminka a v jamkách u rukou a pod kolenem, prsa a záda po směru hodinových ručiček. Začne srážet horečku do pul hodinky osobně vyzkoušeno. Tymián ochlazuje bodyfresh též.

ija1
8. bře 2017

@gatakia aha, Dekuju, tymián mám, jen jsem mazala jen na prudusky a zada