1. zapomenutý prášek. Je to velké riziko?

20. lis 2022

Ahojky takže beru antikoncepci 24+4 a zapomněla jsem si vzít hned první prášek to bylo ve středu a v neděli jsem měla s přítelem přerušovanou soulož (z důvodu opet zapomenuteho prášku) Je vynechání hned prvního prášku velké riziko? Mám tu já nějaké riziko?

l01991
20. lis 2022

Nevim ale co bych ti poradila tak jinou antikoncepci než prašky když zapominaš.... a ne,přetušovany sex není záruka... já mám nehormonální tělísko a nemusìm nic řešit...

autor
20. lis 2022

@l01991 normálně tolik nezapominam ale při 1. Zapomenutí jsem z nějakého důvodu měla vyply svůj budík na to a při druhem jsem odjela a jak to bylo nové balení tak jsem to zapomněla sbalit s sebou. Jinak vím ze přerušovana souloz není dobra ochrana ale přece jen zapomenuti nebyl 1. týden a u 2. týdne píšou ze ochrana není nutná

l01991
20. lis 2022

Myslím že by se stát nic nemělo,jen to ber tuž ak jak to má být 🙂 a asi víš ale pozor na Antibiotika (pokud někdy budeš mít),snižují účinnost.

autor
20. lis 2022

@l01991 ano ano letacek mám nacteny

lencaa11
20. lis 2022

Leták je jedna vec tělo je druhá věc a to se chová úplně jinak než leták 🙈 tak že možnost je vždy když se zapomene prášek ...

autor
20. lis 2022

@lencaa11 tělo funguje na určité bázi podle které je ovlivněn letacek takže myslím ze letacku se dá věřit a selhání je minimální

lencaa11
21. lis 2022

Tak letáček jede si svoje je to psané podle určitých procent atd to samé jako jedné ženě zabere prášek PO a druhé ne to samé je u ženy z HA kde jedne se nic po vynechání nestane druhé ano 😉