2,5 roku po porodu, jakou antikoncepci si nechat napsat?

pantomima
7. bře 2013

Průzkum 🙂 jaká antikoncepce po dvou dětech 2 a půl roku po porodu??? Tělísko, tablety??? Event, kdo má negativní zkušenost s tabletama ve smyslu tloustnutí, co berete a po čem nepřibíráte???? Mám na to tři neděle, tak sháním info, díky!

jetynka
7. bře 2013

Já mám Lindynette a jsem spokojená. Beru zatím druhé plátko, tak uvidím co bude dál, tak nemůžu posoudit jestli přibírám nebo nee, vymizel mi premenstruační syndrom, občas cítím jemné pnutí v prsou ale to je asi tím že mám stále v nich mléko i když už 4měsíce nekojím.

pantomima
autor
7. bře 2013

můj gyndař mě od tělíska zrazuje tím, že když nebudu mít ms, tak že budu stejně každej měsíc trnout, že jsem v tom, že nejsou spolehlivý..to je info na palici..

pantomima
autor
7. bře 2013

holky a pište prosím, kolik vás to stojí?? mě by asi vyhovovalo nehormonální tělísko si myslím, myslíte, že je možné se nechat vyšetřit u jiného gynekologa, co by na to řekl??? jako že konzultace???ten můj je fajn, ale specializuje se hlavně na léčbu neplodnosti a řeší vše okolo, než zamezení těhu, tak bych chtěla někoho ,,normálního,,gyndaře

lucajdak
7. bře 2013

@pantomima ja mam Mirenu telisko a nemuzu si stezovat🙂 Stalo me to 6000 tisic a je to na pet let 😉 Po spocitani je to nejlevnejsi antiko a hlavne nemusim myslet na to ze si mam vzit prasek

lucajdak
7. bře 2013

@pantomima docela zvlastni pristup tveho gynekologa, ten muj mi to doporucil jako jednu nejlepsich 🙂

veruska007
8. bře 2013

Brala jsem antikoncepci Chloe, zkušenost mám dost špatnou, cyklus mi totálně rozhodil, měla jsem z ní deprese, zdravotní problémy... nikdy víc. Navíc jsem měla trombofilii a tohle je zrovna ten typ antikoncepce, který při trombofilii způsoboval nečekaná úmrtí mladých žen... takže do hormonální nepůjdu nikdy víc.
Holky, které měly nehormonální tělísko, zas občas vídám na diskusích nečekaných těhulek... sama nevím, pro co se rozhodnout.

pantomima
autor
8. bře 2013

já vzhledem ke svý neplodnost- obě děti po IUI a nyní dva a půl roku bez ničeho a nevlítla jsem do toho si právě myslím, že by nehormonální mohlo stačit...v okolí mám bohužel i úmrtí po HAK na embolii ☹ ....to je další negativum, který zvyšuje můj odpor k tabletkám----víc než nárůst hmotnosti...snížení libida a pod.. 😖

ia.
8. bře 2013

mám Mirenu tělísko, vloženou po 6 týdnech po druhém porodu. Jsem maximálně spokojená, prý je to nejspolehlivější antiko a navíc působí jen v děloze, jinde hormony nevypouští. Stála mě 6,5 tis. Je fakt, že když mi bylo asi před měsícem blbě, tak jsem si koupila těhu test, pže nepřítomnost MS mě trochu znervozňuje, na druhou stranu nekupovat vložky a tampony je větší paráda 😉