• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

4 dny jsem zapomněla vzít HA. Bude fungovat, jak má?

28. listopadu 2013 
Ahoj, mam dotaz když zapomenu čtyři dny po sobě vzit HA v prvnim tydny braní, je možnost že HA nebude fungovat tak jak ma a mužu bez jine ochrany otěhotnět?? Moc děkuju za rady :slight_smile:
28. lis 2013 ve 12:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynatup 4 dny po sobě? No...hodně riskuješ teda :slight_smile: Určitě bych se minimálně týden po tom vynechání chránila i jinak, pokud není těhotenství žádoucí, bývá to psané i v návodu na HA. Každopádně první, co bych udělal já, přečetl abych si návod u dané antikoncepce, jak postupovat. Taky je dost možnost, že při vynechání 4 tabetek začneš docela špinit - pokles hormonů (možná se už stalo).
28. lis 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ninive211 Právě že v návodu je abych se poradila s lékařem nic víc.A mě se nechce hnedka volat na gyndu ty sestry tam jsou někdy dost nepříjemné. :rolling_eyes:
28. lis 2013 ve 13:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, já brala HA 6 let v kuse. Jednou jsem jednu pilulku zřejmě vyzvracela, protože jsem jsem otěhotněla .... Ale u mě to asi ovlivnilo víc faktorů - stres, kouření, nadměrné požívání alkoholu, nevyspání.... byla jsem v druháku na vejšce :sweat_smile: :grinning:
28. lis 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynatup No já bych se každopádně minimálně týden chránila s kondomem anebo úplnou abstinencí. A i potom radši opatrně. 4 tabletky je prostě dost.
28. lis 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Je to dost teda,raději se chraň ještě s kondomem,pokud teda zrovna nechceš mimčo
28. lis 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek