• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

8 let antikoncepce a hned těhotná. Zažila to některá?

2. dubna 2008 
já jsem brala HA 12 let v kuse a také jsem hned otěhotněla.... :dizzy_face: a taky jsem čekala tak až za rok...rok a půl, neplánovala jsem to a nečekala tak rychle, je to hodně o psychice :wink:
4. bře 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeniku:tak já myslím, že moje psychika byla celkem o.k. tak nevím, kde se stala chyba,...
4. bře 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendulka no já teď nemam v tom těhulkování zrovna hladký průběh, takže starosti se mi také nevyhnuli, takže není důležité za jak dlouho se to podaří (pokud to samozřejmě netrvá rok a déle) ale hlavně klidné těhotenství
4. bře 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já brala HA 11 let přesně a otěhotněla jsem už druhý měsíc,taky sem myslela že to bude trvat,
já to manželovi řekla pěkně při večeři,taky jsem nevěděla jak na to
4. bře 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je taky pravda...tak přeji aby vše vyšlo na 1 s * :sunglasses: ....uvidíme...nechám to zatím plavat i když je mi to líto, že to nevyšlo
4. bře 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, hezký večer já jdu koukat na telku, tak se tu mějte a dík za pokec...ahojkýýýýý :sunglasses:
4. bře 2008 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendulko:taky hezký večer
4. bře 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, diky za diskuzi a gratulace vsem, kterym to vyslo hned. My jsme HA vysadili 2. unora a ted cekame co bude dal. Menstruace se zatim nedostavila, boli mne bricho jako bych to mela dostat, ale zatim nic... Ze by se nam treba zadarilo take hned napoprve :slight_smile: ? Nechci si ale delat nadeje.... Drzim palce vsem, tehotnym i nam doufajicim... Hezky vecer, Katka
4. bře 2008 ve 20:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kačí, mě taky bolelo břicho jako bych to měla dostat,a ono to vyšlo.Držím palečky
4. bře 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky nam se to taky povedlo,brala jsem antinu 5let a hned po vysazeni jsem zapadla prvni mesic a ted cekame druhe a taky na prvni pokus :slight_smile:
4. bře 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kratoska: A kdy tě to bříško bolelo, hned první měsíc?
4. bře 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zuzi a tys po vysazení HA neměla žádné problémy?
4. bře 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zatím patřím mezi snažilky.
Vendulko: vůbec nezoufej, já jsem HA brala 9,5 roků, koncem 11/07 jsem skončila, zatím se nedaří :frowning2:
Příští týden se uvidí, jestli ani 4. pokus nevyšel.
Taky pořád doufám, že jo. Ale holky mají pravdu, že je důležité psychicky odolat. Tak se drž a nezoufej!!! Je nás na tom takto víc :wink:
4. bře 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak při prvním dítku se nám to povedlo po vysazení antikooncepce hned druhý měsíc :grinning: ,teď chceme druhé,ale 7 měsíc snažení a stále nic :unamused: jo a to neberu antikoncepci už rok :frowning2:
Při začátku těhu,mě bolelo břicho hned od začátku...............
4. bře 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
neli:první měsíc vše OK ,ale ten druhý ještě než jsem to měla dostat už jsem cítila bolesti
4. bře 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky ani bych nevěřila, že když tohle téma založím, že se vás tolik připojím. Jsem fakt ráda, protože
jsem zaregistrovaná několik dnů a nebylo možné se někam zařadit :slight_smile:
4. bře 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neli:ráda pokecám, odkud jsi?
4. bře 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kratoska:A už jsi v pohodě?
4. bře 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem z okresu Zlín a ty?
4. bře 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neli:jsem v pohodě, ty bolesti jsou normální,dr říkal že se roztahuje děloha atd.
4. bře 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
neli:České Budějovice,jsem tu vdaná,jinak jsem z Prahy
4. bře 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kratoska: A za jak dlouho zjistilas, že jsi těhu?
4. bře 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak já taky přispěji do nového tématu.
Brala jsem HA necelých 8 let a vyšlo nám to také na poprvé. Všem snažilkám hodně štěstí a těhulkám pohodové těhu.
4. bře 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já Vám taky všem přeju hoodně štěstíčka a co nejdřív na testíku // :dizzy_face:
4. bře 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Kačenko, tak se taky svěř, jaké byly první příznaky těhu? A co problémy po vysazení, nějaké bolesti? Já v polovině cyklu 3dny podbříško a ted to mám 10.dostat, tak jsem zvědavá, jinak moc gratuluji
4. bře 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
xsuzzi: děkujeme, jsi zlatá :wink:
4. bře 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky u mě po vysazení nic, jen ta poslední MS byla bolestivější než jsem byla zvyklá. V prvním měsíci slabé špinění ale jen asi 2 dny a od té doby je všechno v pořádku a jsem doma.Příznaky těhu všeho všudy žádné, před očekávanou ms slabá bolest levého vaječníku a klasicky prsa, jinak nic :grinning:
4. bře 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kacenka_t :m A měřilas baz. teplotu? Nevím, jestli tomu mám věřit nebo ne? :confounded:
4. bře 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer, taky se přidám do diskuze. HA už neberu od léta 2007,brala jsem ji též tak 8 let, svatbu jsme měli v srpnu 07 a od té doby se snažíme a stále nic... no.....moc bych si přála, aby to už přišlo.......gratuluji všem, kterým to hned vyšlo.....ale už to určitě brzičko přijde, cítím to v kostech..... :slight_smile:
4. bře 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj..tak moje první těhotenství vyšlo hned napoprvé...žádnou HA jsem předtím nebrala,potom jsem HA užívala 6 let...nyní se od září 2007 snažíme o druhé mimi,ale zatím nemáme štěstí :frowning2:
všem držím palečky,aby na to svoje štěstíčko nemusely dlouho čekat :dizzy_face:
4. bře 2008 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek