8 let antikoncepce a hned těhotná. Zažila to některá?

nelinecek
4. bře 2008

Ahoj holky. Je tady některá z vás, která vysadila po několika letech HA a hned 1.měsíc otěhotněla?
Je to vůbec možné?

xsuzzi
4. bře 2008

Ahojky nelinečku 🙂
Já jsem brala HA 9 let a taky jsem hned první měsíc snaženíčka otěhulkovala 😀 😵

nelinecek
autor
4. bře 2008

Vážně? To ti blahopřeju. 🙂 Já ještě nevím, jestli mám takové štěstí. Vysadila jsem teprve na začátku února a poslední menzes
byl 11.2. Zhruba v polovině cyklu jsem asi 3dny silné bolesti v podbříšku a teplota je taková kolísavá.
Nejnižší byla asi 17DC 36,4 a od té doby 36,8 -36,6 tak nevím. Jak to bylo u tebe?

helcah
4. bře 2008

ahoj, já jsem antikoncepci dobrala po 8 letech v půlce prosince a koncem ledna už jsem byla těhotná

xsuzzi
4. bře 2008

Moc děkuju😀 jj,taky jsem nemohla uvěřit tomu,že to vyšlo hned na poprvé 😵 možná proto jsem ta nejšťastnější těhule na světě a děkuju za to,že jsme se nemuseli s manželem trápit měsíce nebo třeba i dýl s nedařením otěhulkovat.Já BT neměřila,to jsem měla v plánu až po několika měsících,kdyby se nedařilo,chtěli jsme tomu nechat volný průběh,ať nás příroda překvapí.Jinak já poslední HA dobrala jůů teď nevim,na začátku června??Jéjda já to nevim,mám to,ale zapsané v albumu,tak se jukni 🙂 no vím,že jsme nechali projít jeden cyklus kdy jsme se chránili jinak a pak už jsme jeli na "ostro" a nechali to na té přírodě a další MS se už nedostavila,takže první měsíc snažení 😵 😀 takže určitě to jde neli 🙂
Tak budu držet plaečky!!!Ať se zadařilo 😵

nelinecek
autor
4. bře 2008

Helco ty taky? A mělas bolesti v podbříšku po vysazení?

xsuzzi
4. bře 2008

Neli:jo tak to jsem neměla🙂 mě nebylo vůůbec nic do udělání testu 😀 nikde nepíchalo,nebolelo,špatně mi nebylo prostě nic 🙂

nelinecek
autor
4. bře 2008

A víš kolikáty den cyklu jsi přesně otěhotněla? Tak to se máš, že nebyly žádné bolesti.

xsuzzi
4. bře 2008

jj 14DC 😀

helcah
4. bře 2008

xsuzzi tak to závidím hladký průběh. Mě teda hned ze začátku dost bolelo břicho a test jsem si udělala protože mi bylo podezřele nevolno už dva dny před očekávanou MS. A taky typická kovová pachuť v puse - ta musela být nějak hned po otěhotnění

vendulka
4. bře 2008

holky ahojky, já jsem tajky brala HA 8 let a teď se snažílkujeme, poslední MS skončila 5.2.2008 a dneska jsem 3 DC a dělala si testíka byl negativní, takže to asi nevyšlo, závidím těm, kterým to vyšlo..tak snad příště...

Jen takový malinký návod:jak se vám to hendka povedlo??? 😅

xsuzzi
4. bře 2008

mě vůůbec nic nebylo😀 akorát jsem den před a v den očekávané MS prospala odpoledne,což jediný mi přišlo podezřelé,jinak nic,jo a ještě,že jsem měla v den očekávané MS výtok,což jsem nikdy neměla,tak jsem se s radujícím a nadějným výrazem vydala do lékárny pro test,jinak bych to nepoznala z ničeho😀 a test jsem si dělala den po vynechání MS a už tam byli pěkný // 🙂

vendulka
4. bře 2008

ysuzzi: tak to tiše závidím...

vendulka
4. bře 2008

no nevím kde se u nás stala chyba 😅

helcah
4. bře 2008

vendulko já jsem na to první měsíc hodně myslela až do MS, pak jsem si řekla až se stane tak bude, myslela jsem, že to bude trvat podstatně dýl. Takže se tím asi hlavně moc nezabývat. Nesnažili jsme se trefit do konkrétního termínu a frekvence byla tak 2x týdně, takže u nás asi hlavní roli hrálo štěstí. A můžu se zeptat co to znamená zkratka DC?

xsuzzi
4. bře 2008

vendulko návod asi nebude 😀
ale určitě hraje velkou roli psychika 🙂 my připravovali svatbu a svatební cestu a 3 dny před svatbou tomu nechali volnej průběh,tudíž jsem neměla čas myslet na to zda to výjde nebo né,proto si myslim,že se tak snadno a rychle zadařilo 😀

kjajule
4. bře 2008

holky potrbuju radu...ted jsem si udelala test a jsou tam dve // ale ta druhá slaboulinká mám tři dny zpoždení...můžu být těhotná nechci dělat ukvapené závěry ale strašne bysme si to přály!!!

vendulka
4. bře 2008

DC´den cyklu....

No my se snažilkovali prakticky každý den od konce MS a nebo maximálně obden, tak že by tam byl problém?Já opravdu nevím recept, jak často se snažilkovat ,aby to vyšlo, nevíte ho některá?

sylvar
4. bře 2008

já otěhotněla po 8.letém braní HA po vysazení do tří měsíců 😵

xsuzzi
4. bře 2008

heli:DC= dlouhý cyklus 🙂
holky letím na telku pápáááá 😀

helcah
4. bře 2008

xsuzzi tak přeji stejně hladký průběh až do příchodu mimíska

vendulka
4. bře 2008

sylvar: takl to je taky pěkné, já tu naději, že se nám to povede do třetího cyklu taky mám, tak uvidíme, jak se nám zadaří

vendulka
4. bře 2008

kjajule: no lidně to možné je... 😉

helcah
4. bře 2008

Kjajule tak to určitě si!!!!!!Mě vycházela slabá čárka při 1. dnu zpoždění a zrovna tak při 4. dnu zpoždění. Pro jistotu radím ještě jeden test, pokud vyjde tak je to téměř jisté

eps
4. bře 2008

nelinecek, já vysadila po svatbě, 30.9., otěhotněla jsem na 2. pokus 11.11.,s tím, že první MS byla ještě pod vlivem prášků (a manža chtěl ještě čas na rozmyšlení 😀 ) a pak už MS ani nedošla...a ten 1.pokus byl totálně mimo plodné období, to by ta spermie musela být superman. 😀 Antikoncepci jsem brala min. 6 let v kuse.

vendulka
4. bře 2008

no tak to u mě asi taky bude ještě působit ta HA a tak na druhý pokus to snad vyjde no 😵

kjajule
4. bře 2008

Já sem z toho celá nějaká mimo... 😅 ani nevim jak to tomu svýmu zlatíčku reknu a hlavně jestli mám uz ted hned nebo az pozdeji a hlavně ani nevim jestli vydrzím a nereknu mu to... 🙂

helcah
4. bře 2008

vendulko hlavně se tím nesmíš stresovat, já jsem si říkala, že když to po tolika letech antikoncepce přijde do 1. roku tak to bude v pořádku...no a bylo to skoro hned...až jsem teď z toho celá vykulená

vendulka
4. bře 2008

helcah: jo to se někdo má...ale co není kam spěchat nic mi neuteče, tak s chutí do dalšího snažilkování...no teda až mi dojde a skončí MS... 😀

helcah
4. bře 2008

kjajule já jsem plánovala jak to řeknu manželovi a hned ráno co jsem si udělala test jsem se málem rozbrečela radostí a hned mu volala...takže na nějaké romantické překvapení ani nedošlo

vendulka
4. bře 2008

Jinak já mám plán tak do 1/2 roku otěhotnět, tak sna d to vyjde..... 😎