8 let antikoncepce a hned těhotná. Zažila to některá?

nelinecek
4. bře 2008

Ahoj holky. Je tady některá z vás, která vysadila po několika letech HA a hned 1.měsíc otěhotněla?
Je to vůbec možné?

nelinecek
autor
5. bře 2008

apfele •Tak to máš stejné pocity jak já. Pokud správně počítám, tak ti ovu proběhla 18DC a 15dni po ovu už to bylo pozitivní. Já mám pocit, že taky moje ovu proběhla 18.den cyklu a v podbříšku mně hodně bolelo 14-18den.
Tebe to podbříško bolelo které dny? Modlím, se abych měla taky takové štěstí, ale moc tomu nevěřím 😒

nelinecek
autor
5. bře 2008

holky je tu někdo? je tu nějak mrtvo 🙂

kratoska
5. bře 2008

jsem tu asi jenom já.akorát jsem daka obídek

nelinecek
autor
5. bře 2008

kratoska : No aspoň někdo 🙂 Já ti tak závidím, že už nosíš mimi. Jsem zvědavá, jestli to 10. dostanu 😖
A mělas bolesti v podbříšku třeba i v polovině cyklu, nebo až kdyžs to měla dostat? A pří užívání HA jsi měla cyklus kolik dnů?

kratoska
5. bře 2008

neli:neboj, nech tomu volný průběh,při užívání HA normálně 28 dnů,jak jsem vysadila tak první měsíc jsem to dostala už po 20 dnech a vlastně druhý měsíc už jsem byla těhu,bolesti jsem cítila už v polovině cyklu

kratoska
5. bře 2008

neli:jsi v práci?já jsem na neschopence a docela nevím co dělat

nelinecek
autor
5. bře 2008

jo, ale pracuju v kanclu, tak jsem pořád na příjmu a teď obzválšť 🙂 Ty už vůbec nechodíš do práce?

kratoska
5. bře 2008

ne,už měsíc jsem doma.jediný co je můj problém je ten že bych pořád spala,jsem příšerně unavená,to máš super v kanclu je dobře ne?

nelinecek
autor
5. bře 2008

Jo jsem za tu práci fakt strašně vděčná. Tento týden je to pohoda, protože ředitel jel na týden na hory, ale
jinak je to "fičák" 🙂 , ale to mi vůbec nevadí. Nemám ráda, když se mi to v práci vleče. Představ si 4roky
jsem pracovala ve fabrice rukama, ale jelikož mám vystudovaný management, tak jsem chtěla dělat administrativu.
Vůbec jsem nemohla nic sehnat, tak už jsem to vzdala. 5. května jsme se vzali a už počítali s tím, že "na to" hupsnem a na svatební cestě v Egyptě jsem potkala holku, která bydlí asi 10km ode mně(ale nikdy jsme se nevidělil) a ona mi řekla, že to místo sekretářky pouští. Mazec, že? Tak jsem šla na pohovor a od září dělám ředitelovi asistentku. 🙂

kratoska
5. bře 2008

Tý jo,dobrá náhoda.To se jen tak nevidí.Jo jo to je fakt že když se to vleče je to na prd.Taky to nemám ráda.Já pracovala v krámě, i když jsem pár hodin denně dělala faktury stejně jsem domů chodila vyřízená.Kolikrát jsem neviděla už ani zprávy.Jejda 5.5.má moje mamina narozky.Je to hezké datum

nelinecek
autor
5. bře 2008

Děkuju. Tak svatba je za mnou, ještě to mimišo 🙂 A odkud jsi?

kratoska
5. bře 2008

Jsem z okresu Č.Budějovice,jsem tu vdaná.Už tu jsem 12 rokem.Strašně to letí

nelinecek
autor
5. bře 2008

A kolik ti je? Já jsem z okresu Zlín

kratoska
5. bře 2008

V červnu 29.Takže mimi dostanu k narozeninám,a tobě?
Já se vdávala v září 2004 taky je to už doba
Jaký máte u vás počásko?Tady je krásně

kacabik
5. bře 2008

ahoj holky, jsem tady, dokud mne nenachyta sef 🙂 kratosko, kolikateho mas narozky? ja 30/6
Zatim se nedeje noveho nic, jenom mne cas od casu boli to bricho. Je to fakt divne, protoze boli treba rano, pak nic a pak zase odpoledne a jsou to takove divne tlaky... Snazim se na nic nemyslet, ale je to tezke.... Pekne odpoledne, K.

kratoska
5. bře 2008

Ahoj Kacabik:mám je 14/6 a 13/6 termín tak jsem zvědavá

kacabik
5. bře 2008

🙂 ahoj kratosko, to je dobra nahoda...treba budete slavit narozky ve stejny den!

nelinecek
autor
5. bře 2008

Tady je tak polojasno. Já jsem taky červen - 9. 🙂 Tak to bude blíženec 🙂 To máš nejkrásnější dáreček!

kratoska
5. bře 2008

Kéž by.Odkud jsi z Prahy?

kratoska
5. bře 2008

Jejda to jsme zatim všechny blíženci.To je super Neli a kolik bude tobě?

helcah
5. bře 2008

ahoj kratosko, můžu se zeptat jak dlouho jsi na neschopence? já teda 2. týden ale doufám že nebudu až do konce těhotenství

nelinecek
autor
5. bře 2008

ne z okresu zlín. Ty jsi vlasně taky blíženec. Mně bude 27let. A tvoje malušátko bude taky blíženec, uvidíš

kratoska
5. bře 2008

Ahoj Helcah:na neschopence jsem měsíc.jak je ti?
Neli já si to spletla s kačkou.Ta je z Prahy

ivanalysonkova
5. bře 2008

Nelinecek: ahoj, já jsem taky ze Zlína, teda ze Slušovic. Čekám menses taky od 10-13.března.

helcah
5. bře 2008

kratoska - no já mam právě pocit že se ani zblázním, byla jsem zvyklá chodit domů až večer z práce a ze cvičení a teď tohle...Tak doufám že mě po 1. trimestru Dr. pustí do práce, nebo aspoň vycházky. Ty už budeš mít neschopenku do konce?

kratoska
5. bře 2008

helcah:vypadá to že doma budu už do konce.Vycházky mám tak to je dobře.Já taky chodila do práce na celý den,vracela jsem se kolem 6 ale jak jsem už psala jsem pořád unavená i když jsem doma

nelinecek
autor
5. bře 2008

ivanalysonkova • Ahojky. Tak to si budeme držet palce navzájem, Ju? 🙂 Kéž by to vyšlo, byla bych ten nejštastnější človíček, ale moc tomu nevěřím. Mám vysazenou antinu teprve měsíc¨a ty?

ivanalysonkova
5. bře 2008

Nelinecek: já už od začátku září. První 3 měsíce jsem byla na nervy, že se nedaří, teď už to beru s klidnou hlavou. Do 1 roku ještě čas... 🙂 Teď v březnu mám jít na preventivku, a uvidíme. Z kama přesně jsi?

nelinecek
autor
5. bře 2008

Z Val. Klobouk. Holky musím fičet. Moje "svědkyně" má termín 15.3.a poproslila mně, jestli ji dovezu na Vsetín, má tam odloženou těh.podprsenku. Co bysme pro ty těhulky neudělaly, že 🙂 Ještě se určitě ozvu.
Zatím papa. A Ivanko držím pěsti, protože PĚSTI = ŠTĚSTÍ

kratoska
5. bře 2008

Neli ahoj