8 let antikoncepce a hned těhotná. Zažila to některá?

nelinecek
4. bře 2008

Ahoj holky. Je tady některá z vás, která vysadila po několika letech HA a hned 1.měsíc otěhotněla?
Je to vůbec možné?

many
5. bře 2008

ahoj holky 🙂 já jsem taky brala HA 8 let a za necelý 3 měsíce jsem byla vtom 😉

kratoska
5. bře 2008

Ahoj many

ervina
5. bře 2008

ahoj holky, tak já brala antikoncepci skoro 13 let-hrůza,když to teď píšu a vidím. samozřejmně jsem se obávala,že než se organismus vzpamatuje,že to chvíli potrvá,ale......3 měsíce jsme si dali pauzu a pak na první snažení se nám to povedlo,což bylo velice příjemný překvápko!!!
Všem přeju brzké těhu a těhulkám příjemné očekávání mimíska 😉

lehna
5. bře 2008

Ahoj holky,
já brala HA 10 let. V únoru jsem vysadila, teďka se zatím nesnažíme, ael jsem teda zvědavá jak nám to půjde, když to tak prosčítám, že jste byly třeba hned po měsíci těhotné. To teda gratuluji. Moje kamarádka brala HA 8 let,a otěhotněla až po roce a půl

helisek84
5. bře 2008

Ahoj holky. Já brala HA též 8 let a otěhotněla sem druhý měsíc...my se ten první očišťovali 😀

nelinecek
autor
5. bře 2008

Ahojky holky, je tu někdo?

nelinecek
autor
6. bře 2008

Dobré ránko. Tak jsem holky nedočkavá na toho 10., jestli ta "mrška" dorazí nebo ne 😉

ivanalysonkova
6. bře 2008

ahojte, dneska mi graf konečně vyznačil ovu, a vypadá, že jsme se docela trefili: http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
Teď už jen čekat 😉

vendulka
6. bře 2008

Ahojky holky, posílám pozdrav z práce a přeji hezký den 😵

ivanalysonkova
6. bře 2008

vendulka: ahoj, taky je u vás tak krásně 😵 ? a my musíme sedět v práci 😠

vendulka
6. bře 2008

ivanko: no přesně tak, koukám z okna jak je tam krásně a já jsem zavřená v kanclua jak půjdu domů, tak tak krásně určitě nwbude... 😠

vendulka
6. bře 2008

no nic jdu zase makt ať mám na chleba 😀

vendulka
6. bře 2008

Holky, myslíte, že se po tak dlouhé době jako je 8 let braní HA naskočí fungování těla normálně?

vendulka
6. bře 2008

Koukám, že tu dneska budu asi jenom já 😀

kacka20
8. bře 2008

Vendulka:Vendi u někoho ano u někoho se tělo čistí dlouho.....já brala 5 let cilest a rok se snažíme a nic ☹ .A to jsme zkoušeli už ten první měsíc.....

nelinecek
autor
8. bře 2008

Ahoj holky, je tu někdo, potřebovala bych poradit s mojí "křivkou BT" 😖

vendulka
12. bře 2008

kacka20:tak to se musím asi öbrnit pevnýma nervama...zítra jdu k mudr. pač MS nikde a včřerejší TS byl negativní, tak jsem zvědavá co se mnou vymyslí

vendulka
12. bře 2008

nelinecek: tak s tím já ti neporadím, já se v tom sama nevyznám 😀

kacka20
12. bře 2008

Ahoj holky...takže ms zase dorazila....Vendi tobě přeju samozdřejmě at ti to vyjde co nejdřív aby ses nemusela nervovat jak já každý měsíc.....prej to chce na to nemyslet no jo to se řekne,ale jak v práci je to v poho ale doma to vše na mě padá je to hrůůůůůza!!!! 😖

tesinka
23. bře 2008

Přeji Vám všem příjemnou něděli 🙂,
i já jsem po osmi letech právě vysadila HA, objevily se ale potíže s navozením normálního cyklu. Máte s tím prosím vás některá nějaké zkušenosti a mohla mi poradit??? 😅

verap
24. bře 2008

tesinka - ja vysadila po 11 letech, mela jsem pak cykly dlouhe 46 dni, tak jsem zacla minuly mesic pit kontryhelovy caj a trosku se to srovnalo.

makak21
24. bře 2008

Tak já vysadila HA po 9 letech a první MS dorazila až s vyvolávačkou 😅 No a druhá už nedorazila 😉 Tak držím palce 😉

tesinka
24. bře 2008

No já mám problém s tím, že od skončení poslední MS docela dost špiním a je to spíš čím dál tím víc a nevím jestli je to normální, máte s tím některá zkušenosti??? 😕

linda02
2. dub 2008

všem snažilkám já brala antikonecepci 10let vysadila jsem, jedna menzes a pak hned těhule. Takže holky hlavu vzhůru, brzy se to podaří a pak to bude jen a jen krásné a krásnější. DRŽÍM PALCE, VŠECHNY ČTYŘI 🙂