Antikoncepce Lamya - jaké máte zkušenosti?

rituska88
30. črc 2014

Holky, prosím, máte zkušenosti s antikoncepcí pro kojící Lamya? Dnes jsem dostala recept, ale mám z toho trošku obavy... Krvácely jste při užívání této antikoncepce? Nebo měly jste nějaké nežádoucí účinky? Odkdy je spolehlivá? Doktor mi řekl, že ,,Stoprocentní účinek má po měsíci užívání" - já si teda myslím, že 100% není nic a když to budu teda brát s rezervou, tak zase měsíc mi přijde docela dlouhá doba když to srovnám s normální antikoncepcí, která účinkovala hned. Nebo stalo se vám některé, že jste i přes tyto pilulky otěhotněla? Mě by teda asi piclo, jedno nečekané těhotenství mi zatím stačilo 😀

martula02
30. črc 2014

To by me taky zajimalo 😀 ted jsem dobrala cele platicko, menses nikde... asi se pujdu zeptat pana Dr. jak je to se spolehlivosti. Nebo se pri nehormonalni antikoncepci nekrvaci?

rituska88
autor
1. srp 2014

@martula02 Mně doktor řekl, že někdo při braní menses má a někdo ne, takže se nemám znepokojovat ani v jednom případě. Jinak se prý mají užívat nonstop bez pauzy. Dneska jsem si je vyzvedla, tak začnu brát a jsem teda zvědavá, doufám, že nějaké nežádoucí účinky se mi obloukem vyhnou a že to bude spolehlivé a nebudeme mít do roka další překvapení 🙂

hancazivocich
1. srp 2014

@rituska88 - mně říkala kámoška, že atk pro kojící - tam by dokonce menstruace být vůbec neměla... Že má naopak přijít, pokud se objeví.. Ale může se plést? Je to už dlouho...

rituska88
autor
1. srp 2014

@hancayivocich Tak to nevím, ale každopádně doktor mi napsal platíčko jen na 1 měsíc, že potom mám přijít a říct co a jak a buď mi pak napíše na dýl nebo mi to změní. Tak uvidíme. Ale já si myslím, že když se kojí, tak menstruace ani přijít nemusí nebo přijde až po delší době. Já ji teda zatím od porodu neměla 🙂

rituska88
autor
7. srp 2014

Tak hlásím, že po týdnu užívání žádné potíže, žádné nežádoucí účinky, vůbec na sobě nepozoruju žádnou změnu, nebolí mě břicho, nekrvácím, všechno naprosto v pohodě 🙂 Tak uvidíme dál, ale zatím jsem spokojená 🙂

eleanor911
4. lis 2014

Nemá někdo tuto HA na prodej? 😕

kesssu
13. lis 2014

Ahoj holky, mám jedno komplet celé, nové, neužívané balení 3 platíček antikoncepce Lamya. Možnost osobního vyzvednutí na Praze 3 anebo pošlu poštou, tu klidně uhradím. Pokud byste měly zájem, písněte mi zprávu. Děkuju. emoticon

zmijka
29. zář 2020

Nabízím 5 platíček, exspirace 07/2021 a 03/2022.

janib
10. zář 2023

Ahoj, nabízím 2 celá balení této antikoncepce. Cena 300 Kč

iwet23
30. říj 2023

@janib mám zájem 🙂