Co s nedobranou antikoncepcí?

klara015
8. lis 2016

Ahoj holky,
premyslim, ze bud zacatek ledna nebo konec ledna vysadim ha qlairu. Ted mam doma posledni platicko to mi vyjde tak do konce listopadu a pres Vanoce bych jeste chtela uzivat. Problem je v tom, ze si musim pro cele nove bal. o trech platickach a z toho vyuziji tak jedno ci dve.
Poradte jak to mam vyresit?
A opravdu jeste nechci vysadit pred Vanoci az po 😉

alcar
8. lis 2016

@klara015 prodava se i po jednom platicku, tak at ti dr. predepise recept jen na jedno ci dve platicka.

klara015
autor
8. lis 2016

@alcar ja uz predepsanou ha mam a rovnou 2bal. (opakujici recept), ale nejak s manzelem jsme se dohodli ze uz bychom radi chteli 🙂 . Nestaci rict v lekarne ze chci pouze jedno platicko?

cikom
8. lis 2016

já mám doma taky zbytky antikoncepce microgynon a asi ho vrátím do lékárny nebo se zeptám u dr. jestli ho nechce ona. Mě první platičko dávala zdarma abych vyzkoušela. Třeba ho někomu může poskytnout.

lucy_89
8. lis 2016

Nepouzita leciva se vraceji vzdy zpet do lekarny.

konidana
8. lis 2016

@klara015 Mělo by to jít, zkus se domluvit, ale balení ti rozdělávat nebudou. Pokud se nedělají menší balení jen po jednom platíčku tak to nepůjde.

hojda
8. lis 2016

A co ten poslední měsíc vyřešit jinou antikoncepcí než HA?

klara015
autor
8. lis 2016

@hojda no tak ja manzelovi moc nechci rikat ze uz jsem vysadila, ze se musime chranit jinak. Chci to pro nej jako prekvapko. On si mysli ze vysadim az koncem unora 😁

lajla
8. lis 2016

Do lékárny

alcar
8. lis 2016

@klara015 tak pokud sis to jeste nevyzvedka, tak neni problem napsat novy recept. Ale myslim, ze kdyz v lekarne reknes, ze chces jen jedno platicko (resp. baleni po jednom platicku), tak ti ho daji a zbytek na receptu propadne. Pokud bys vracela jiz nacate baleni, tak ti ale nevrati penize.

hojda
8. lis 2016

@klara015 Občas mívají lékaři i vzorky HA na vyzkoušení - jedno balení, ale nevím jestli budou mít zrovna tu tvoji.

klara015
autor
8. lis 2016

@hojda beru qlairu,neni moc obvykla. Driv ji u nas ve meste v lekarne nebraly musela jsem pro ni do jineho mesta.Ikdyz ted uz je mozna dostupna vice.

hojda
8. lis 2016

@klara015 Tak asi by měla být k dostání i v tom balení na měsíc.
http://www.mzcr.cz/LekyNehrazene.aspx?naz=qlaira

klara015
autor
8. lis 2016

@hojda takze kdybych rekla v lekarne ze chci pouze 1 platicko nebo 2, tak by to melo jit ne?A recept na ostatni si zrusi.

hojda
8. lis 2016

@klara015 to nevím jestli to takle jde, musíš se zeptat v lékarně.

alcar
8. lis 2016

@klara015 zeptej se v lekarne nebo si zajdi pro novy recept. Nic lepsiho ti tady asi neporadime. 😀

klara015
autor
8. lis 2016

Dekuji