• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Depo Provera. Jak jste ji snášely?

21. listopadu 2017 
@haniiii to se plánovat nedá no...mě?po dvou týdnech od injekce a skončila po 8 měsících...
10. srp 2016 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já teda musím říct, že větší volovinu jsem nemohla udělat, prostě někomu sedne a někomu ne... Měla jsem jen tu první 3měs.dávku, celou dobu špinění, otrava... Pak měsíc a půl bez menstruace, pak měsíc menstruace, další 3 týdny bez a teď už zase menstruuju asi 5týdnů... A nemůžu se dovolat doktorce, je to na palici, jsem z toho unavená, tělo s tím příšerně bojuje... Fakt mi nesedla, už nikdy víc...
29. srp 2016 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky taky přidávám svoji zkušenost, mám po druhé injekci a už od 17.září porad krvácím,další injekci už nechci,ale nevím jestli mám jít na gyndu aby to krvácení zastavila nebo počkat až to ze mě vyprchá.co myslíte,dá se to nějak zastavit?je to docela otravný. Ale jako antikoncepce dobrá kdo by chtěl sex když pořád krvácí :grinning:
15. říj 2016 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rerycha

Ahoj :grin: me zabral po 5ti týdnech stálého krvácení čaj Dhataki, po cca 3 dnech pití :grin: doporučuji :blush:
15. říj 2016 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nowera to bych si ho musela koupit na internetu. A to poštovné je strašné ale díky :wink:
15. říj 2016 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rerycha
Mě ho kupovala kamarádka na Ládví, v Praze v nějaké čajovně.....
16. říj 2016 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla Ahoj ja ji mam ted 1 mesic..Jedna c
vec ktera me tesi je ze po ni mam vestsi chut k jidlu ..Ta negativni ze mam navali horka ..Tak uvidim co bude dal
14. lis 2016 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oliza ty návaly mám taky :frowning2: a za ty tři měsíce jsem přibrala tři kila a to se vůbec necpu :frowning2:
14. lis 2016 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co jste po tomhle svinstvu pribraly, slo to pak dolu po tech 3 mesicich?
12. říj v 17:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isisa nešlo aní po 2 letech a zdravotní potže co s ní začaly sestale vrací
12. říj v 17:34  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2018 (33. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaraslavickova to mi ani nerikej:rolling_eyes::flushed: pritom jsem si ji ja debilnechala pichnout na doporuceni gynekologa, jeste zbyva15 dni nez prestane ucinkovat, moje pocatecni vaha 46, v tehu pred borodem 51,5 a po porodu 44, najednou tloustnu a pritom se necpu a to jsem driv mohla :flushed: a trpim zdravotne cely 2,5 mesice...
12. říj v 17:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isisa mě to dalo brutalne naprdel před těhu 63 kg po porodu 64 kg 11 zustalo v porodnici a po tomhle svinstvu sem nabrala 14 a nikdy sem se toho nezbavila ja to mela pul roku
12. říj v 17:42  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2018 (33. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaraslavickova kojim a musim hodne pit a prijde mi, ze cim vic piju tim vic tloustnu :rolling_eyes:
12. říj v 17:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaraslavickova tyvado.. chce se mi brecet z toho.. stehna prdel a beicho roste
12. říj v 17:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isisa to se ti nezda tak to je ona rada zadržuje vodu :D
12. říj v 17:49  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2018 (33. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaraslavickova jako fakt? Takze cim vic budu pit tim vic budu zadrzovat a kdy se odvodnim? :joy:snazim se jist zdrave a je to snad horsi :flushed:
12. říj v 17:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaraslavickova a taky jsi prestala mit uplne chut na sex kdyz jsi mela to svinstvo? A nalada taky hrozna?
12. říj v 17:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isisa já sem měla pocit ze je úplně jedno co dělat ze nabírat i ze vzduchu chuť na sex nebyla když sem skoro furt spinila ona je to spolehlivá antikoncepce :D když furt spis nemůžeš mít sex ze Jo ;)
12. říj v 18:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2018 (33. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaraslavickova a chut na sex po vyprchani antiny prisla? Ja mesic v kuse krvacela az jsem skoncila v nemocnici a od te doby spinim nonstop.. chut na sex v minusu, nalada ze bych kazdeho zned zabila.. :joy: kdy to prejde :cry:
12. říj v 18:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isisa no chuť na sex bylo to jediný co se vrátilo do normalu
12. říj v 18:17  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2018 (33. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaraslavickova to snad ne :flushed::cry: ja se zblaznim, prestavam jist :flushed::joy:
12. říj v 18:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja ji mit nemohla,protoze by me chlap asi poslal nekam..
ta naladovost, libido na bodu mrazu a prisla jsem si otekla/zavodnena.
Mela jsem ji cca pul roku..pak jsem 4 mes. Cekala na MS...skoncila jsem na nehorm.telisku :thumbsup:
12. říj v 18:55  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2018 (34. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikyselen a pribrala jsi? Ja taky prave zdrzuju vodu prijdu si zavidnena, chut uplne na bodu mrazu a nalada ze bych se sla schovat..
13. říj ve 21:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isisa
Uz je to hodne let,ale tenkrat si myslim,ze jsem nepribrala :thinking:
14. říj v 08:21  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2018 (34. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikyselen ja se vazila a je to pul kila ale na pohled j to proste vidim :flushed:
15. říj v 18:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isisa
Pokud ti nesedi tak se domluv s Dr. A vysad ji,jak rikam pul roku a sla pryc a pak jsem dost dlouho cekala i na MS..
15. říj v 18:50  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2018 (34. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikyselen no, vysadit nemuzu, musim pockat az vyprcha :speak_no_evil::smirk::unamused: na konci rijne to budou tri mesice a znovu na prepichnuti nejdu..
15. říj v 19:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@robi to je hodne zvlastni ze ti to mudr pichnul !Me bylo nechtel dat minimalne 2 deti a pokud uz rodit clovek nechce zvlastni
16. říj ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidávám se se zkušeností. Mám jí 8 měsíců, dvě kila nahoře a furt to roste, jsem jak nateklá, absolutně žádná chuť na sex, příšerný nálady a sama sebe nenávidím. V listopadu mám jít na přepíchnutí, ale končím s ní. Kdyby to šlo zarazit už teď, tak do toho jdu. Depo Provera je opravdu svinstvo, co člověka fyzicky i psychicky zničí. Nejvíc mě štve, že jsem před výběrem anti upozorňovala doktora, co nechci, aby mi antikoncepce způsobovala. A všechno mám. Máte nějaký typ na opravdu kvalitní antikoncepci, která nezpůsobuje takové šílenosti? Hlavně vy, které máte podobné nežádoucí účinky na Depo Proveru? Děkuji vám. :angry:
19. říj v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alexkaaa ahojky to me mrzi, jsem na tom uplne stejne, prijdu si natekla, ztloustla jsem kilo ale vypada to jak kdyby jsem pribrala 5, nechut ba sex i mi ta predstava vadi, nalada hrozna vsechno nenavidim, totalne me to znicilo :unamused::unamused::flushed:
19. říj v 19:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek