• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Depo Provera. Jak jste ji snášely?

14. listopadu 2016 
@haniiii to se plánovat nedá no...mě?po dvou týdnech od injekce a skončila po 8 měsících...
10. srp v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, já teda musím říct, že větší volovinu jsem nemohla udělat, prostě někomu sedne a někomu ne... Měla jsem jen tu první 3měs.dávku, celou dobu špinění, otrava... Pak měsíc a půl bez menstruace, pak měsíc menstruace, další 3 týdny bez a teď už zase menstruuju asi 5týdnů... A nemůžu se dovolat doktorce, je to na palici, jsem z toho unavená, tělo s tím příšerně bojuje... Fakt mi nesedla, už nikdy víc...
29. srp ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky taky přidávám svoji zkušenost, mám po druhé injekci a už od 17.září porad krvácím,další injekci už nechci,ale nevím jestli mám jít na gyndu aby to krvácení zastavila nebo počkat až to ze mě vyprchá.co myslíte,dá se to nějak zastavit?je to docela otravný. Ale jako antikoncepce dobrá kdo by chtěl sex když pořád krvácí :grinning:
15. říj ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@rerycha

Ahoj :grin: me zabral po 5ti týdnech stálého krvácení čaj Dhataki, po cca 3 dnech pití :grin: doporučuji :blush:
15. říj ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@nowera to bych si ho musela koupit na internetu. A to poštovné je strašné ale díky :wink:
15. říj ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@rerycha
Mě ho kupovala kamarádka na Ládví, v Praze v nějaké čajovně.....
16. říj v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@lajla Ahoj ja ji mam ted 1 mesic..Jedna c
vec ktera me tesi je ze po ni mam vestsi chut k jidlu ..Ta negativni ze mam navali horka ..Tak uvidim co bude dal
14. lis v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@oliza ty návaly mám taky :frowning2: a za ty tři měsíce jsem přibrala tři kila a to se vůbec necpu :frowning2:
14. lis v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek