Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Depo Provera, je mi špatně, motá se hlava, horko/zima

anetaben
15. pro 2014

Holky prosím co jste měly depoproveru a vysadily jste ji,bylo Vám potom ke konci hodně špatně?měla jsem ji naposled píchnutou 9.9 a je mi hodně na blití,motá se mi hlava a mám i pocit horka a pocit zimy?je to normální anebo mám v tom hledat nějakou příčinu a navštívit doktora?děkuji moc za rady

uzivatelkalucie
15. pro 2014

Já neměla žádné obtíže...kromě tloustnutí. ☹

evaamy
15. pro 2014

Nic takového jsem neměla..

vlajka1
15. pro 2014

Depoprovera je obrovská zátěž pro tělo (hormonální). Úplně vyřadí z činnosti vaječníky a nedovolí sliznici růst, proto žena nemenstruuje. Zřejmě dojíždí její účinek a máš to z toho. Tuhle antikoncepci by rozhodně neměla dostat žena, která ještě chce dítě. Může trvat až dva roky, než po ní začne tělo fungovat...

thesun
30. pro 2014

tuhle HA mi gynekolog vysloveně NEdoporučil.... ☹ přesně kvůli tomu, co píšeš, asi je to běžné :(

martula02
30. pro 2014

Me bylo celou dobu spatne, divne atd.... navic jsem spinila cele tri mesice. Nikdy vice.

blaka123
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Sem začni psát odpověď...

Odešli