• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Femcap a jiné moderní "pesary". Máte zkušenost?

13. října 2016 
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
27. led 2015 v 10:16 • skyewillowe
Ahoj všichni, tak jsem také přešla po dlouhých úvahách na pesar Femcap - dlouhé roky jsem se ládovala HA, odrovnala si imunitu a pak dlouho úspěšně používala kondom. Současnému příteli ale nevyhovuje, tak jsme se rozhodli pro tohle. No, pesar jsme zatím použili dvakrát, poprvé byl nasazený nejspíš správně, podruhé už si tím nejsem jistá. Ne že by mi nějak zavazel nebo byly nějaké potíže, ale co jsem si ho vytáhla, jsem uvnitř trochu citlivá, kolem žaludku mám divné tlaky a pocity. Sice cítím, že je to i trávení (dámy prominou, trochu prostě prdím), ale i tak jsem trochu nervózní. Do večera bych sice ještě stihla lhůtu na Postinor, leč podle internetu už by pro mě neměl význam-za předpokladu že už jsem těhotná už nezabere (od posledního styku je to teď cca 16 hodin). Mátě někdo zkušenosti s nepříjemnými pocity po vytáhnutí pesaru (poprvé jsem měla jen trochu bolavý poševní vchod, což se mi stává, když přítel vypustí "bojovníky" dovnitř)? Jako na potvoru jsem si zpětně počítala ovulační dny, a sice je to orientační, protože mám nepravidelnou menzes, ale samozřejmě jsme se zrovna trefili :frowning2: tak by mě zajímalo, jestli je to jen pesarem nebo jestli už vnímám nějaké hnízdění dělohy a tak (ne že by se mi těhotenství hodilo, to fakt ještě ne)...
20. dub 2015 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ještě bych dodala, že pesar byl namatlaný Contagelem a při vytahování pesaru po cca 6 hodinách ze mě teklo hodně čiré tekutiny (ať už to bylo ze mě, rozpuštěný gel a sperma, "vůni" to mělo charakteristickou :grinning: ) ale stačí kapka a je vymalováno, že...
20. dub 2015 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@jajia ...vyměnila bych gynekoložku ;), pořídila jsem si nedávno pesar Femcap a zatím ho jednou cvičně použila. S nasazením nebyl nejmenší problém ( ve dřepu). potom prstem zkontrolovala, zda ucítím přes prostředek kloboučku čípek a taky lehce zatahala za poutko, drží dobře...při vyndávání jsem uvolnila napřed okraj a pak vytáhla za poutko...ocenila bych delší prsty http://pesar.cz
24. dub 2015 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj dámy, kdyby měla některá zájem o koupi Femcapu velikosti S + contragelu (oba zcela nové, nevyzkoušené), dejte vědět. Leží mi zbytečně doma :slight_smile:
20. črc 2015 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, rovněž mám doma nepoužitý Femcap (největší 30 mm, po vaginálním porodu) a Contragel, oboje koupeno letos v lednu, ovšem ten měsíc jsem otěhotněla, tak na něj vůbec nedošlo a nějak upadl v zapomenutí. Pouze osobní předání v Brně, více po IP.
13. zář 2015 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Nechci nijak strašit, ale má zkušenost je taková, že jsem s femcapem hned napodruhé otěhotněla. A to i přesto, že byl nasazen správně :slight_smile: Takže zase taaak odvařená bych z něj asi nebyla. Navíc jsem měla obrovský problém s vytahováním, protože mám daleko čípek a nemohla jsem na něj dosáhnout. Z toho jsme měla poprvé docela solidní hysterák a musel mi ho vytahovat chudák manžel.Jenže na druhou stranu je to snad jediná antikoncepce, která není hormonální a nepříjemná jako kondom, tak nevím:frowning2:
13. zář 2015 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “prodej na fórum nepatří”
5. říj 2015 v 17:53 • marice
Ahojte, mám doma Femcap 2 dny... a zatím teda nejsem moc nadšená, nevím, zda ho mám zavedený správně, přijde mi, že se vevnitř nějak podezřele moc točí... měl by držet napevno ne ?
24. lis 2015 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím vás a jen se přidávám k těm, které přes tuto antikoncepci otěhotněly. Už bych tomu asi nevěřila.
29. led v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klara_vit.
Chtěla bych používat něco nehormonálního. Teď používáme kondom, ale četla jsem o pesaru FemCap. Používáte jej a jste s ním spokojené? Věříte jen pesaru nebo ne a co Vaše zkušenosti? A Vite kde by se v Brně dal sehnat?
13. únor ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klara_vit.
Ahoj nevite kde by se v Brně dal koupit pesar Caya připadně Femcap?
22. únor ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “prodej na fórum nepatří”
9. kvě v 15:56 • mikopa
Upozornění
super napišu pm o nějake info mužu?
26. čer v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj femcap jsem zacala pouzivat po porodu. Používala jsem ho přesně podle návodu a hned na první ovulaci jsem otehotnela. Takže bohužel nedoporučuji.
12. črc v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
17. srp ve 14:00 • danyht
28. zář ve 20:16 • martinafl
Ahoj, chtela jsem se zepat jak je to s orgasmem, jestli se nic nemeni pri pouzivani pesaru :slight_smile:
11. říj ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Já na ty pesary nejsem... jelikož jsem díky tomu otěhotněla... :D
13. říj ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek